Gizli Numaradan Arayanı Bulma – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Gizli Numaradan Arayanı Bulma
Sizi gizli numaradan arayıp rahatsız eden kişiler olabilir. Bu durumda hattınızı gizli numaradan gelen çağrılara kaptmayı denemiş olabilirsiniz. Fakat bu servis bazı durumlar için gizli numarayı engelleyememektedir. Eğer sizi rahatsız eden kişi gerçekten bunu bir takıntı haline getirdiyse hattınız gizli numaralara kapalı olsa bile analog santrallarden, PBX’lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılarla yine sizi rahatsız eder. Sizi kimin aradığını bulmak için savcılığa başvuru yapmanız gerekmektedir.

Savcılığa Nasıl Suç duyurusunda Bulunacağım?
Gizli numaradan arayanı bulma için Savcılığa suç duyurusunda bulunarak dosyanıza sizi arayan numaranın hangi saatlerde aradığını yazmanız gerekmektedir. İnceleme sonucunda size hattınıza gelen çağrıların tüm listesi gösterilir. Kaydettiğiniz saatlerdeki numaralar sizi gizliden arayan numaralardır. Bu numaralara ait sahip bilgisi bulunan kişilere suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Eğer numarayı tanıyorsanız ve herhangi bir suç duyurusunda bulunmak istemiyorsanız da savcıyı bu konuda bilgilendirebilirsiniz.

Operatörü Arayarak Gizli Numara Bulma
Gizli numaradan arayanı bulma için abonesi olduğunuz operatörünüzü arayarak sizi arayan gizli numaranın kime ait olduğunu bulamazsınız. Bu bilginin sizinle paylaşılması kanunen yasaktır. Bu sebeple savcılığa gidip dilekçe yazmanız gerekmekte. Savcılık gerekli bilgileri kanun adına operatörden ister ve operatör de bu bilgileri savcılık ile paylaşır. Operatör kısmında çalışan bir yakınınız varsa size bu konuda yardımcı olabilir.

İlgini çekebilir

12 Responses

 1. Zeliha dedi ki:

  Ne kadar sürede savcılık bulur ?

 2. zeliha dedi ki:

  peki sadece bir kere arayan özel numarayı operatör verir mi ?

 3. zeliha dedi ki:

  savcılık operatörden talep etse bile mi ? bir de taciz hakaret olayı yok. bazı şeyler söylendi yalnızca. dilekçem kabul olmaz mı bu durumda

 4. zeliha dedi ki:

  bir de savcılık bana numarayı ve kime ait olduğu bilgisini verir mi? yoksa suç duyurusu doğrultusunda mı ilerler

 5. fatma dedi ki:

  Ozelnumarayi dinlermi hakim

 6. Fatma dedi ki:

  Kadının kocasını aldattığını söylemek için özel numaradan aradım ve söyledim kadın ertesi gün savcılığa gitmiş kocasıyla teline dinleme cihazı yerleştirmişler kadın onu bi bulayım ormana goturtup tecavüz ettircem mafyayı başına bela edicem diyo savcılık numarayı verirse bittim ben ne zaman sürede sonuçlanır

 7. Seda dedi ki:

  Hattın yasal sahibi babam iken savcılıkta benim böyle bir işlem gerçekleştirmem mümkün mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir