MobilBey.net logo

Akıllı Telefonlar ve Mobil Teknoloji

MobilBey Facebook
MobilBey Twitter
MobilBey Google Plus
MobilBey RSS
Turkcell Numara Taşıma Kampanyası
Turkcell Numara Taşıma Kampanyası
Sony Xperia Z Ultra incelemesi
LG G2 inceleme
Nokia Lumia 620 inceleme
Kategori: Cep Telefonu İncelemesi - 15 Nisan 2013
2 Flares Twitter 1 Facebook 1 Google+ 0 2 Flares ×

Nokia Lumia 620 inceleme

Lumia serisinin küçük telefonu Lumia 620 modelini inceleyeceğiz. Lumia 620, Lumia 800’den de daha küçük boyutlara sahip. Yine dokunarak şarj olmaz özelliği var. Bu özelliği dokunmatik şarj aleti aldığınızda kullanabiliyorsunuz. Paket içerisinden çıkan şarj cihazı standart şarj cihazıdır. Lumia 620 incelemesini okuduktan sonra Windows Phone hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Lumia 920 ve Lumia 820 incelemelerimizi de okuyabilirsiniz. Sonuçta burada anlatılanların %90’ı işletim sisteminin özellikleri. Telefonla ilgili sorularınızı bu yazının altına yorum olarak yazabilirsiniz. İncelememizin ilk bölümü daha çok başlangıç ayarları ile ilgilidir.

Önce Microsoft hesabımızı tanımlayalım
Telefonun tüm özelliklerini kullanabilmek ve rehber, mesajlar ve takvim gibi öğelerin yedeklenmesini sağlamak için bir Microsoft hesabı ve bir Nokia hesabına ihtiyacımız var. Microsoft hesabı (@hotmail.com, @hotmail.com.tr, @outlook.com vb.) telefondaki rehberinizi, mesajlarınızı, ajandanızı, fotoğraflarınızı ve dokümanlarınızı yedeklemek için kullanılır. 7 GB kotalı SkyDrive çevirim içi depolama servisi üzerinden bu yedeklenen verilere ulaşabilirsiniz.

Nokia Lumia 620 inceleme Ana ekran

Kapağı açma
Eğer Lumia 820 incelemesini okuduysanız, o telefonun arka kapağını çıkarmanın ne kadar zor olduğunu yazmıştık. Neyseki Lumia 620’nin kapağı daha kolay açılıyor. Arkadaki flaş ışığına bir parmağınızı bastırıp kapağın kenarından kendinize doğru çekin. Kapağı takarken de önce alt kısımdaki micro USB yuvasına oturtturun. Aksi halde kapak tam oturmaz.

Ana menü
Lumia 620’nin tek ana ekranı var. Bu ana ekrana canlı kutucukları ekleyebiliyorsunuz. Uygulama listesi ekranına ulaşmak için telefonun ekranını sola doğru çekiniz. Uygulamalar alfabetik sıraya göre listelenecektir. Arama tuşunu kullanarak bir uygulama daha hızlı ulaşabilirsiniz. Sık kullandığınız uygulamaların canlı kutularını ana ekrana ekleyerek daha hızlı açabilirsiniz. Bir uygulamanın canlı kutucuğunu ana ekrana eklemek için uygulama listesinden, uygulamanın ismine basılı tutup açılan kutucuktan “Başlangıç Ekranına Sabitle” yi seçiniz.

Nokia Lumia 620 inceleme Alarm Kısayol Oluşturma Kişiler

Sosyal ağ hesapları ve e-posta hesapları ekleme
Telefonunuzu kullanmaya başlamadan önce Ayarlar menüsünden temel ayarları yapmakta fayda var. Mesela en önce sosyal ağ hesaplarınızı ve e-posta hesaplarınızı telefona tanımlayınız. Bunun için Ayarlar > E-Posta + Hesaplar yolunu izleyeceksiniz. Telefon Facebook’tan kişileri, Google’dan rehberinizi alıp birleştirebiliyor. Sosyal ağ hesaplarınızı girdiğinizde, rehberden bir kişinin ayrıntılarına baktığınızda bu kişiye ait tüm hesapları görebiliyorsunuz.

Eski telefonunuzdan rehberinizi ve mesajlarınızı alma
Telefonunuzda yüklü ise “Verilerimi Aktar” uygulamasını çalıştırıp Bluetooth’unuzu açarak eski telefonunuzdan rehberinizi, mesajlarınızı veya desteklenen diğer içerikleri yeni telefonunuza aktarabilirsiniz. Verilerimi Aktar uygulaması telefonunuzda yüklü değilse Uygulama Mağazasından yükleyebilirsiniz.

Nokia Lumia 620 inceleme Uygulama listesi oyun profili

Telefonu sıfırlama
Herhangi bir sebepten dolayı telefonu sıfırlamanız gerekirse, rehberinizin, mesajlarınızın, yüklediğiniz uygulamaların ve fotoğraflarınızın silinmemesi için mutlaka telefona bir Microsoft hesabı tanımlamış olmanız gerekmektedir. Telefon sıfırlandıktan sonra Hesap ekleme kısmından aynı Microsoft hesabını girdiğinizde tüm içeriğiniz (Uygulamalar da dahil) telefona internet üzerinden yeniden yüklenir. Telefonu sıfırlamak için Ayarlar > Hakkında > Telefonu Sıfırlayın seçeneğini seçiniz.

Uygulamalar arasında geçiş yapma
Nokia Lumia 620′de uygulamalar arasında geçiş yapmak için Geri tuşunu bir kaç saniye basılı tutun. Açık olan uygulamalar ekranda listelenecektir. Geçiş yapmak istediğiniz uygulamayı ekrandan seçebilirsiniz.

Nokia Lumia 620 inceleme kapasite kontrolü

Arka planda çalışan uygulamaları kapatma
Lumia 620’de arka planda çalışan uygulamaları tamamen kapatmak için uygulama açıkken, telefonun ana ekranına dönene kadar Geri tuşuna basınız. Böylece açık olan uygulama kapanmış olacaktır. Geri tuşuna basılı tutup açık olan uygulamaları listelediğinizde kapattığınız bu uygulamayı göremeyeceksiniz. Eğer müzik çalar açık ve bir şarkı çalıyorsa bu şekilde müzik çalar kapanmaz. Müzik uygulamasını tamamen kapatmak için öncelikle çalan şarkıyı durdurmanız gerekmekte. Arka planda birden fazla uygulama açık ise Geri tuşuna ekranda hiçbir hareket olmayana kadar arka arkaya basılı tutunuz. Telefon her bir uygulamayı kapattığında ana ekrana dönecek ve açık olan diğer bir uygulama varsa onun ekranına geçiş yapıp tekrar ana ekrana gelecektir. Bu hareket arka planda açık olan uygulama kalmayana kadar devam eder.

Bir uygulamayı telefondan kaldırma
Nokia Lumia 620′de bir uygulamayı telefondan kaldırmak için uygulama listesinden silmek istediğiniz uygulamayı bulunuz. Silmek istediğiniz uygulamanın isminin üzerine basılı tutup açılan pencereden “Kaldır”ı seçiniz. Bir oyunu silmek isterseniz “Oyunlar” uygulamasının içinde listelenen oyunu seçip aynı yolu izleyiniz.

Nokia Lumia 620 fotoğraflar

Nokia Lumia 620 ekran görüntüsü alma
Ekran görüntüsü almak için güç tuşuna ve Windows 8 logosuna aynı anda basmanız gerekiyor. Ekran görüntüsü alarak kaydettiğiniz görüntülere Fotoğraflar > Albümler > Ekran Görüntüleri klasöründen ulaşabilirsiniz.

Bir kelimenin arasındaki harfi seçme
Bir kelimenin arasındaki harfi seçmek için imleç çıkana kadar ekrana basılı tutunuz. Birkaç saniye sonra ekranda bir imleç çıkacak. Elinizi çekmeden imleci kelimenin arasındaki harflere getirebilirsiniz.

Bluetooth ile resim veya dosya gönderme
Bluetooth ile bir dosya veya multimedya içerik göndermek için öncelikle Bluetooth’u açmanız gerekmekte. Aksi halde Paylaşma seçeneklerinde Bluetooth görünmez. Paylaşmak istediğiniz fotoğrafı açıp Seçenekler’den Paylaş butonuna basınız ve ardından Bluetooth’u seçiniz.

Telefonu uzaktan kilitleme
Ayarlar > Telefonumu Bul menüsünden seçeneği açık hale getirin. Ardından Microsoft hesabınızla windowsphone.com adresinden hesabınıza giriş yaparak telefonunuzu çaldırabilir, kilitleyebilir ve içeriğini sıfırlayabilirsiniz.


Nokia Lumia 620 inceleme 2. Bölüm

Galeri: Nokia Lumia 620299 Yorum var

 1. hatice diyor ki:

  merhaba ben lumia 620 kullanıyorum arkadaşıma bluetoothdan nasıl şarkı atabilirim ?

  1. Öncelikle Bluetooth’u açın ve Müzik Çalar > Şarkılar’dan paylaşmak istediğiniz şarkınun üzerine basılı tutun yada açın ve Seçeneklerden Paylaş’ı seçin.

   En başta Bluetooth’u açmazsanız Paylaşma seçeneklerinde görünmez.

 2. ozan diyor ki:

  Merhaba benim Lumia 620 telefonum var, çok memnunum telefondan. Telefonum bozuldu veya suya düştü diyelim, rehberimdeki telefon numaralarına nasıl ulaşacağım? Sim karta numaraları kopyalama imkanı sunmuyor mu bu telefon?

  1. Telefona bir Microsoft hesabı kurduysanız rehberiniz otomatik olarak hesabınıza yedeklenir. Bilgisayardan Microsoft hesabınızla oturum açıp sol üst köşeden Kişiler’i seçiniz.

 3. ufuk diyor ki:

  Merhaba, lumia620 telefonum var. Bilgisayarla telefonum arasında USB ile bağlantı kutamıyorum. USB kablosunu taktığım zaman bişeylerin kurumunu istiyor. Ama olmuyor. Bu sorunu nasıl düzelteblirim..?

  1. Bilgisayarınız internete bağlı mı? işletim sisteminiz nedir? İnternete bağlı iseniz kurulumu otomatik yapar.

 4. kübra demir diyor ki:

  ben lumia 620 kullanıcısıyım telefonumdan memnunum ama menüyü renklendiremedim telefonculara aldığım her yere sordum ama ekran renklenmio yardımcı olurmusunuz?

  1. Ayarlar > Tema dışında bir renklendirme mevcut değil. Burada seçtiğiniz renk aktif mi olmuyor?

 5. mustafa oz diyor ki:

  merhaba ben daha önceden sd cart tta olan vıdeoları mı bloototla gonderemıyorum paylaş seçeneği cıkmıyo resımlerde ve şarkılarda cıkıyo ama vıdeoda cıkmıyo naapmalıyım ?

  1. Bluetooth’un çıkması için önce Ayarlardan Bluetooth’u açmanız lazım. Açık olduğu halde çıkmıyorsa tüm videolar için aynı şeyi yapıp yapmadığını kontrol edin. Belki video çok büyük olduğu için Bluetooth çıkmıyor olabilir.

 6. mustafa oz diyor ki:

  butun videolarda aynı seyıyapıyo kendı cektıgı vıdeoları gonderıyo ancak sd kartta daha once ındırdıgım yada samsungla cektıgım vıdeoları sadece başlangıç ekranına sabıtlıyo başka seçenek cıkmıyo yada ben eksık bıse yapıyorum anlamadım

  1. Videoyu açıp Seçenekler > Paylaş yolunu izleyin.

 7. mustafa oz diyor ki:

  ayrıyeten eskı vıdeoları sadece müzik ve videolarda gosterıyo yeni cektigimi yada başka telden bloototla gelenı fotoğraflar +albumlerın altında gostrıyo burdanda gonderım oluyo eskılerın hepsı müzik ve videolarda görünüyo ve gönderılemıyo sımdıden saygılar :D

 8. şule benli diyor ki:

  merhaba!ben daha almamış olmama rağmen size bir soru sormak istiyorum.nokia lumia 620’de müzik yüklemeyi nasıl yapıyoruz?yani mix radio dinlemek istemezsek.şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkürler.

  1. Bilgisayara bağlayıp, müzik klasörüne atıyorsunuz parçaları. Sonrada müzik oynatıcısından dinliyorsunuz.

 9. okan diyor ki:

  Merhabalar bende lumia 620 tel aldım ikinci el ama cihaz iki aylık nese benim asıl sorunum eski sahibinin microsoft hesabını silemiyorum kendime ayrı bir hesap acıyorum tel sanki benm değil başka birinin telini emanet hissi uyandırıyor bunun için teli sıfırlamayı düşündüm burda herkesin düştüğü hataya düşmek istemedim bu cihazları yedeklemeden sıfırlama yapmak teknik servise göndermeyi düşünmektir. ben yedeklemeyi actıgımda yedeklendi diyor fakat yedekler eski sahibinin hesabına mı gidiyor yoksa benim actıgım yeni hesaba mı gidiyor onu çözemedim bunu bilen varsa bana yardımcı olablirmi illa bu telleri sıfır mı almak gerekiyor yada ikinci el ölü olmasının sebebi bunlarmı birde bunlarda cok şarj gidiyor yogun kullansam günde iki sefer şarj ederim kesin bu yönünü sevmedim ama yiğidi öldür hakkını vermek lazım bu teller hız kullanım acısından hepsini katlar böler…adam kullanmayı bilmiyor windowsu kötülüyor önce adam gibi kullanmayı ögrenin sonra yorum yapın..

  1. -Microsoft hesabını silmek için telefonu sıfırlamanız gerekmektedir.
   -Sıfırlama işlemini yaptığınızda telefon kendi hafızasında yüklü olan yazılımı yeniden yükler. Sıfırlama işlemi sonrası servise göndermeniz gereken bir durum söz konusu değildir.
   -“Yedekleme” telefonunuzun rehberini, mesajlarınızı, uygulama listenizi ve multimedya dosyalarını kapsamaktadır. Yazılım yedeklemesi değildir.

 10. nazlı diyor ki:

  Ben lumia 620 kullanıyorum. Telefonuma whatsapp yükledim. İnternet paketim olduğunda şebekeyi açtığımda çalışmıyor. İllaha wi-fi a bağlanmam gerekiyor. Bağlanmadan nasıl whatsapp kullanabilirim. Yardımcı olur musunuz?

  1. Whatsapp’ı kurarken telefonunuzda başka bir sim kart mı takılıydı? Bu hatayı o zaman verir.

 11. fatih diyor ki:

  merhaba ben facebook paketi aldım sadece faceye giriyorum ve çıkıyorum kontorlerimden gidiyor hatta hiç faceye girmesem ana menüde durmama rağmen yine gidiyor nedeni ne olabilir acaba ?

  1. Paketiniz varsa Facebook’a tarayıcıdan girmeniz gerekiyor.

 12. lumiii diyor ki:

  Merhabalar ben lumıa 620 kullanıyorum whatsaptan müzik gönderemiyorum. Ama fotoğraf filan gönderebiliyorum karıştırıyorum filan olmuyor yardımcı olabilir misiniz

  1. Windows Phone için geliştirilen Whatsapp uygulamasında müzik ve video gönderilememektedir.

   1. lumiii diyor ki:

    Bu nasıl akıllı telefon kapsamına giriyor ya böyle uygulama mı olur

 13. ahmet diyor ki:

  Benim lumia 620 de yan menude 42 tane uygulma var ve alfabetik gruplar cıktı bunun sebebi neden olabilir bunu nasıl düzeltebilirm..bi iki tane uygulama sildim olmadı en son instagram indirdim gruplar oldu sonra silmeme ragmen gruplar kaldı

  1. Listedeki uygulama sayısı 45’in üzerine çıktığında alfabetik sisteme geçiyor.

   1. ahmet diyor ki:

    yukarıya kactane uygulama oldugunu yazdıgımı düsünüyorum

    1. :) Evet gördüm. Ama ben de saydığımda 45’den sonra alfabetik sisteme geçti. Son güncellemeleri bilmediğim için belki artık 40’dan sonra oluyordur.
     Ama bunu değiştirmek için bir yer yok, burası kesin.

 14. dogukan diyor ki:

  hocam 620 kullanıcısıyım. ana ekrandan facebook uygulamasını sildim sadece kişiler de kaldı ve şu an bildirimlerimi göremiyorum tekrardan nasıl getiririm ?

  1. Uygulama listesinde Facebook’un üzerine basılı tutun ve açılan kutudan Ana ekrana ekleyin.

 15. ahmet arslan diyor ki:

  Lütfen Yardııım!
  Lumialarda açılır pencere engelleyicisini kaldıramıyor muyuz acaba ??

  1. Şuan yanımda telefon yok ama Ayarlar > Uygulamalar > Internet Explorer’da bu ayar vardı diye hatırlıyorum.

   1. ahmet arslan diyor ki:

    ordan olmuyor ne yazıkki.çok saçma bir eksiklik.okulun otomasyonuna giremiyorum alalı nerdeyse 1 yıl oldu.çok garip bir durum gerçekten.

 16. ersin diyor ki:

  Numaramı nasıl gizleyebilirim lütfen söyleyin

  1. Arayacağınız telefonun başına #31# kodunu yazıp ardından telefon numarasını yazarak arayınız. Numaranız karşı tarafta görünmeyecektir.

   Örnek: #31#05XXXXXXXXX

 17. halil diyor ki:

  Arkadaşlar ben telefonumu garantiye yolladım geldiğinde “Ailem kurulumu” istedi “Ebeveyn ayarlar” dedi telefonu sıfırladım “şu anda hizmet kullanılamıyor lütfen sonra tekrar deneyiniz” diyor oyun uygulama indiremiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

 18. erdal diyor ki:

  3g ile nasıl arama yapcam öyle bi secenek bulamadım altını ustune getirdim yok

  1. Aşağıdaki bağlantıdan sorunuzun cevabına ulaşabilirsiniz:

   http://www.mobilbey.net/windows-phone-8-interneti-kapatma/3633

 19. enes diyor ki:

  merhaba bende nokıa 620 var yeni sd cart aldım bilgisayarımdan şarkı yükledim fotoraf yükledim fakat bunlara erişemiyorum pc ye takınca gözüküyo ama telefonda cd karla ilgili depolama alanından başka hiç bi bilgi yok ? ne yapmam gerekir ?

  1. Merhaba, Windows Phone işletim sistemli cihazlarda dosya yöneticisi olmadığından dolayı SD kartın içerisindeki verileri dosya dosya göremezsiniz. Müzik çalara girdiğinizde karttaki müzikler listelenir, Galeriye girdiğinizde karttaki resimler görüntülenir.

 20. Mehmet Şükrü Köseoğulları diyor ki:

  920 kullanıcısıyım çocuklar telefonumu kurcalarken yanlışlıkla fabrika ayarına döndürmüş telefonu sıfırlamışlar.
  Not:Telefonu aldığımde ayrıca bir Office proğramı satın almadım.
  Telefon rehberindeki kişileri yeniden getirebilirmiyim.?
  Yardımcı olabilirmisiniz.

  1. Eğer sıfırlamadan önce yedekleme açık ise, telefona Microsoft hesabınızı tekrar kurduğunuzda Uygulama listesi, Rehber, SMS ve E-Postalar dahil herşey geri gelir.

 21. Mehmet Şükrü Köseoğulları diyor ki:

  Hocam 920 telefonumu aldığımda Microsoft hesabı açmıştım ancak ayrıca bir Qffice paketi satın almamıştım.
  Microsoft hesabıma girdiğimde aşağıdaki sayfa çıkıyor.

  ”Office, bu hesapla ilişkilendirilmemiş.
  Office’i önceden etkinleştirdiyseniz, oturumu kapatın ve Office’i etkinleştirmek için kullandığınız Microsoft hesabıyla tekrar oturum açın.
  Office’iniz varsa ve etkinleştirmediyseniz, etkinleştirmek için ürün anahtarınızı kullanabilirsiniz. Office’i şimdi etkinleştirin
  Office’iniz yoksa, Office mağazasından satın alabilirsiniz.”

  1. Telefondaki Office uygulamasını kullanabiliyor musunuz? Kullanabiliyorsanız telefonunuzla ilgili bir durum söz konusu değil.

 22. nupelda diyor ki:

  lumıa 520 kullanıyorum 3g görüntülü arama nasıl yapabilirim görünütülü arama tuşu yok nasıl yapabilirm lütfen yardmcı olun……..

  1. Telefonunuzda şebeke üzerinden görüntülü görüşme özelliği yoktur.

 23. Emre diyor ki:

  merhaba 620 de ben wifiyi açınca başka telefon benim internetime girebiliyo mu?

  1. Hayır. İnternet paylaşımını açmadığınız sürece kimse sizin telefonunuzdaki internete giremez.

 24. Sude uğur diyor ki:

  ben lumia 620 kullanıyorum ve whatsapp tan birini engellemiştim şimdi kaldırmak istiyorum olmuyor ne yapmam gerek ??

  1. Üstüne basılı tutup engeli kaldırın

 25. Berna Gamze diyor ki:

  lumia 620 den okulda mebin yasakladığı sitelere nasıl girebilirim hangi programı indirmem lazım

  1. Okuldaki wifiyi kullanıyorsanız giremezsiniz.

 26. ftmm diyor ki:

  ben lumia 620 kullanıyorum.şu an hareket sensöründe bir sorun oldu yatay çektiğim fotolar dik çıkyor telefonu yatay pozisyonda kullanamıyorum.video izledikten sonra yatay şekilde dik olmuyor.bunu nasııl düzeltebilirim

  1. Telefonu biraz sallayın. Düzelmezse servise gönderin.

 27. recep diyor ki:

  Lumia 620 kullanıyorum telefonuma mağazadan pes indiremiyorum telefonunuzda buna uygun değil diyor ne yapmalıyım Allah’ını seven yardım etsin

  1. :) yapacak bir şey yok. Bazı oyunlar yüksek donanım istiyor. Sizin telefonunuz bu oyunun istediği kapasitede değil.

 28. yazel diyor ki:

  Merhaba ben Nokia lumia 620 kullanıyorum fakat tek sorun powercam , Facebook Messenger gibi uygulamalar neden yüklenmiyor ??

  1. Bu tamamen Windows Phone işletim sistemi ile ilgilidir. Facebook Messenger henüz bu işletim sistemini desteklememektedir. Ama zaten telefona Facebook hesabınızı tanımladığınızda telefonunuzun kendi “Mesajlar” kısmından çevirimiçi olan arkadaşlarınızı görüp konuşabiliyorsunuz. Yani messenger’a gerek kalmıyor.

 29. Şinasi diyor ki:

  Merhabalar. Ben çok yakın Bi,zamanda lumia620 aldım her şeyi çok iyi ama bazı ayrıntı şeyler unuttullmş. Benim,3 sorum olacak. 1. Telefonun hareket sensorunu nasıl kapatırım,(ekran döndürme) gibi.
  2. Klavye büyütme yada,playdeki swype gibi bi program yokmu
  3. Telefon çok yeni olmasına rağmen çok yavaş ve takılıyor.

  1. 1. Ekran döndürme kapatma yok. Yazılım güncellemesi ile gelecek.
   2. Klavye büyültme yok. Kaydırarak yazma var.
   3. Normalde yavaş bir cihaz değil. Acaba dahili hafızası çok mu doldu?

 30. Nurhan diyor ki:

  Ben de bir lumia 620 kullanıcısıyım ve nasıl müzik indireceğimi bilmiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz?
  Bi de veri kullanımını kapatmama rağmen hala konturum gidiyor ne yapmam gerekiyor ?

  1. Müzik indirme işlemi mağazadaki uygulamalar sayesinde oluyor. Fakat indirdiğiniz müzikler telefonun içerisine sizin görebileceğiniz şekilde kaydedilmiyor. İndirdiklerinizi sadece uygulama üzerinden dinleyebiliyorsunuz.

   Veri kullanımını kapattıysanız krediniz başka bir sebepten dolayı gidiyordur.

 31. haticr diyor ki:

  Nokia lumia 620 telefonunda gelen multimedya mesajları açılmıyor ne yapmam gerekiyor

  1. Siz gönderebiliyor musunuz peki?

 32. jiyan diyor ki:

  selam ben nokia 620 kullanıyorum 2.el aldım memnunum ama donuyor bu donmayı nasıl çözebilir yardımcı olabilirmisiniz :)

  1. 512 MB RAM’e sahip olması ve telefonun dahili belleğindeki alan kısıtlılığı sık sık donmalara neden olacaktır. Bununla ilgili alınacak önlemler kısa dönemlidir. Donma olayını tamamen ortadan kaldıracak bir çözüm söz konusu değildir.

 33. behiye diyor ki:

  Whatsapp da görüntülü arama nasıl yapabilirim yapılmıyor

  1. Whatsapp’ta görüntülü görüşme henüz yoktur.

 34. ali diyor ki:

  hocam merhaba bnim telefonum 620 yaklaşık üç ay önce silmiş olduğum mesajlar ile resimleri kurtarabilirmiyim.

  1. Eğer 3 ay önce yedekleme açıksa kurtarabilirsiniz. Microsoft hesabınıza giriş yapıp yedekleme menüsüne bakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


2 Flares Twitter 1 Facebook 1 Google+ 0 2 Flares ×