0212 963 01 90 Numarası Kime Ait? – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

0212 963 01 90 Numarası Kime Ait?

Telefon kadın

0212 963 01 90 Numarası Kime Ait?
Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda Sezen Aksu konserini dinliyorken, YDS sınavına hazırlanıyorken yada Aselsan ve Roketsan’ın savunma sanayimize kazandırdığı bir çok yeniliği hayretle izliyorken telefonunuzu bu numara mı aradı? Olur olmaz zamanlarda arayıp size sadece müzik dinleten ve 1-2 dakika zamanınızı aldıktan sonra “Green Kart” başvurusu aldığını söyleyen bir müşteri temsilcisinin “size nasıl yardımcı olabilirim?” diye telefona bağlandığını mı dinliyorsunuz?

0212 963 01 90 Numarası Kimin
Bu numara Amerika’ya yerleşmek için Yeşil Kart (Green Kart) başvurusu yapan bir firmaya ait. Firma sizin telefonunuza bir şekilde ulaşıyor ve otomatik çağrı yapabilen sistemlerini kullanarak sizi arıyor. Çağrı sonrası telefonunuz çalıyor ve siz telefonu açıyorsunuz. Daha sonra müzik çalmaya başlıyor. Bunun sebebi ise çağrı merkezinde yeterli personelin olmaması. Hatta beklemeye devam ederseniz sizi hemen boşta kalan bir elemana bağlıyorlar ve sanki siz onları aramışsınız gibi eleman “size nasıl yardımcı olabilirim?” diye soruyor.

Green Kart hakkında hiç bir bilginiz olmayabilir. Bu konuyla alakanız da yoktur ama numaranızı bir şekilde bulmuşlardır. Bu numara dolandırıcılara ait olmasa da telefon numaranızı hangi yollarla elde ettikleri tam bir muamma. Üstelik bu firmalar size Green kart vermiyor, sadece başvurunuzu yapıyor. Eğer birazcık yabacı diliniz varsa siz de zaten başvurunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir