Airwheel Z3 Elektrikli Scooter

Airwheel Z3 Elektrikli Scooter

Airwheel Z3 alışkın olduğumuz tasarımlardan biraz farklı bir yapıda. İlk bakışta suluk gibi görünen batarya kutusu ile ayakta dururken size daha fazla alan kazandırmak için tasarlanan pedallar göze çarpıyor. Kullanıcı tarafından değiştirilebilir özellikteki bataryası bittiğinde tek tıkla yerinden çıkarılıp eğer yanınızda fazladan dolu bir batarya varsa takabiliyorsunuz. Ayaklarınızı koyduğunuz pedallar katlanabiliyor. Pedalların geniş olması bir yandan duruşunuza konfor sağladığı gibi diğer yandan da denge konusunda daha güçlü olmanızı sağlıyor. Direksiyon boyu da sürücünün boyuna göre 60 cmye kadar yükseltilip kısaltılabiliyor. Bu da aynı ürünü bir çocukla bir yetişkinin kolaylıkla kullanmasını sağlıyor. Scooter boyutlarının standartların biraz altında kaldığını ve boyunuz 1,70 üzeri ise denemeden almamanızı tavsiye ederiz.

Airwheel Z3 Teknik Özellikler:
Menzil:20 km
Maksimum Hız:20 km/s
Motor Gücü:350 W (Maksimum 700 W)
Ağırlık:11,3 kg
Boyutlar:752 mm x 371 mm x 974 mm
Aks Mesafesi:665 mm
Yerden Yükseklik:140 mm
Batarya:6.700 mAh
Şarj Süresi:3 saat
Azami tırmanma eğilimi:%15
Sürüş Modu:Normal, Ekonomik
Hız Sabitleyici:Var
Tekerlekler:Ön ve Arka 8 inç şişme lastik
Amortisör:Ön
Fren:Elektrikli ve mekanik fren (Rejeneratif Frenleme)
Sürücü ağırlığı:Maks. 100 kg
Aydınlatma:Arka stop lambası
Bluetooth:Var
Renk Seçenekleri:Beyaz
Diğer:
Fiyatı:Bu Ürünün Artık Satışı Yoktur

Çoklu Katlama Sayesinde Az Yer Kaplıyor

Airwheel Z3 elektrikli scooterın hem gidon kollarını, hem de pedallarını katlayabiliyorsunuz. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz mobil uygulaması ile Bluetooth üzerinden araçla bağlantı kurarak hız, pil durumu, menzil gibi bilgileri görebiliyorsunuz. Aracınızı kilitleyebiliyor ve hız sabitleyiciyi devreye alabiliyorsunuz. Değiştirilebilir pili söküp takmak için 3 kabloyu birbirinden ayırıp bağlamanız gerekiyor. Bu işlemi yaparken kabloların içerisindeki ayakları kırmamaya dikkat edin. Airwheel Z3 elektrikli scooterın ön tekerinde ise şok azaltıcı basit bir sitem var.

Acil Fren Sistemi

Acil fren sistemi sayesinde aniden durmanız gerektiği durumlarda frene sonuna kadar bastığınızda daha etkili bir fren yapıyor. Airwheel Z3’ün elektrikli motoru arka tekerlekte.

GALERİ: Airwheel Z3 Elektrikli Scooter

“Airwheel Z3 Elektrikli Scooter” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir