Airwheel Z3 Elektrikli Scooter

Airwheel Z3 Elektrikli Scooter
Airwheel Z3 ülkemizde satışa sunulan elektrikli scooterlardan biri. Tasarımı ile diğer modellerden biraz farklı. En dikkat çekici farklılığı bataryasının direksiyon sapında olması ve anında değiştirilebilir olması. Su şişesi gibi duran bataryası bittiğinde tek tıkla yerinden çıkarılıp eğer yanınızda dolu bir batarya varsa takabiliyorsunuz. Ayaklarınızı koyduğunuz pedallar katlanabiliyor. Böylece daha az yer kaplıyor. Bu katlanabilir özelliği biraz da konfor için yapmışlar. Çünkü ayak koyma yerleri oldukça geniş. Direksiyon boyu da sürücünün boyuna göre 60 cmye kadar yükseltilip alçaltılabiliyor. Bu da aynı ürünü bir çocukla bir yetişkinin kolaylıkla kullanmasını sağlıyor.

Airwheel Z3 Teknik Özellikler: 
Menzil:19 km
Maksimum Hız:20 km/s
Motor Gücü:350 W (Maksimum 700 W)
Ağırlık:12 kg
Boyutlar:830 mm x 585 mm x 1.003 mm
Aks Mesafesi:665 mm
Yerden Yükseklik:140 mm
Batarya:6.700 mAh
Şarj Süresi:2 saat
Azami tırmanma eğilimi:%18
Sürüş Modu:Normal, Ekonomik
Hız Sabitleyici:Var
Tekerlekler:Ön ve Arka 8 inç şişme lastik
Amortisör:Ön
Fren:Elektrikli ve mekanik fren (Rejeneratif Frenleme)
Sürücü ağırlığı:Maks. 100 kg
Aydınlatma:Yok
Bluetooth:
Renk Seçenekleri:Beyaz
Diğer:
Fiyatı:4 bin lira *Son güncelleme: 19 Şubat 2020

Çoklu Katlama Sayesinde Az Yer Kaplıyor
Airwheel Z3 elektrikli scooterın hem direksiyon kollarını, hem de pedallarını katlayabiliyorsunuz. Bataryasını da söktüğünüzde oldukça az yer kaplıyor. Zaten boyut olarak da biraz kısa. Uygulaması ile bluetooth üzerinden telefonunuza bağlayarak araçla ilgili hız, pil durumu, menzil gibi bilgileri görebiliyorsunuz. Cihazınızı kilitleyebiliyor ve hız sınırı getirebiliyorsunuz. Değiştirilebilir pili söküp takmak için 3 kabloyu birbirinden ayırıp bağlamanız gerekiyor. Bu işlemi yaparken kabloların içerisindeki ayakları kırmamaya dikkat edin. Airwheel Z3 elektrikli scooterın ön tekerinde ise şok azaltıcı basit bir sitem var.

Acil Fren Sistemi
Acil fren sistemi sayesinde aniden durmanız gerektiği durumlarda frene sonuna kadar bastığınızda daha etkili bir fren yapıyor. Airwheel Z3’ün elektrikli motoru arka tekerlekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir