Akbank Axess Kredi Kartını Alışverişe Açtırma – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Akbank Axess Kredi Kartını Alışverişe Açtırma

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess Kredi Kartını Alışverişe Açtırma
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun kararı sebebiyle 17 Ağustos 2017’den itibaren onay vermediğiniz bireysel kredi kartı ve banka kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlarla internetten alışveriş yapamayacaksınız. Alışverişlerinize kesintisiz olarak devam etmek istiyorsanız aşağıdaki mesajı göndermeniz gerekmektedir. Ticari kredi kartlarına sahip olanların bu işlemi yapmasına gerek yoktur. Ticari kredi kartlarında kapanma olmayacaktır.

Onay vermek için
Tüm kartlarınızı internet alışverişlerinde kullanmaya devam edebilmek için akıllı telefonunuzun mesaj kısmına sadece INTERNET yazıp 8885’ye göndermeniz gerekmektedir. Böylece bankanıza ait tüm bankamatik ve kredi kartları alışverişe açılmış olacaktır. Bu mesajı göndermek ücretsizdir.

Örnek: INTERNET > 8885

Sanal Kartım için de Onay vermem Gerekiyor mu?
Onay mesajını gönderdikten sonra size işleminizle alakalı bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sanal kartlarınız için bu mesajı göndermenize gerek yoktur. Sanal kartın bağlı olduğu kredi kartını alışverişe açtırmanız sanal kartınızı kullanmanız için yeterlidir.

Her Bankanın Onay Mesajı Farklıdır
Yukarıdaki mesaj sadece Akbank Axess bankamatik ve kredi kartlarını alışverişe açtırma işlemi için kullanılır. Her bankanın onay mesajı farklıdır. Aşağıdaki linklere tıklayarak kendi bankanıza ait onay mesajını görüntüleyebilirsiniz.

Onay Vermezsem Ne Olur?
17 Ağustos 2017 tarihine kadar yukarıdaki mesajı göndermezseniz tüm kredi kartı ve bankamatik kartlarınız e-ticaret alışverişlerine kapatılır. Daha sonra isterseniz bankanızın internet şubesine giriş yaparak veya telefonla müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

Bankalara Göre Onay Mesajları

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir