Angry Birds Star Wars Android oyunu – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Angry Birds Star Wars Android oyunu

Angry Birds Star Wars Android oyunu

Angry Birds Star Wars Android oyunu
Angry Birds serisinin Star Wars versiyonu Google Play Store’da yerini aldı. Normal ve HD olmak üzere iki versiyonu bulunan oyunun normal sürümü ücretsiz, HD sürümü ise 2.99 dolar. Oyun Space versiyonundaki yer çekimi özelliğine sahip. Rovio tarafından yapılan açıklamaya göre bu sürümün Angry Birds oyunları arasındaki en iyisi olduğu belirtildi. Şimdilik 80 bölümü bulunan oyunun yakın zamanda ileri seviye bölümleri de yayınlanacak.

Oyun kuşlara ve domuzlara eklenen yeni özelliklerle çok eğlenceli hale gelmiş. Kırmızı kuşlar bir süre sonra ışın kılıcına sahip oluyor ve bu özelliğini kullanarak yakınından geçtiğiniz domuzları kesebiliyorsunuz. Işın kılıcı tüm yapıları da kesebiliyor.

Siyah kuş metalleri hareket ettirme özelliğine sahip. Böylece domuzların bulunduğu demir kuleler varsa siyah kuşlarla onları yerinden oynatıp domuzları öldürebilirsiniz. Siyah kuşun etkisini göstermesi için mesafe çok önemli.

Sarı kuşlarda ateş etme özelliğine sahip. Zaten ileriki bölümlerde domuzların savunmada silah kullandığını görüyorsunuz. Neden bizim silahımız yok derken sarı kuşun ateş etme özelliği çıkıyor. Sarı kuşu havalandırdıktan sonra ateş etmek istediğiniz noktaya parmağınızla basınız. 3 el ateş ediyor.

Angry Birds Star Wars Android oyununu indir
Angry Birds Star Wars HD Android oyununu indir

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir