Apple iPhone 7 – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Apple iPhone 7

apple iphone 7

Apple iPhone 7
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olarak karşımıza çıkan yeni iPhone modellerinde kulaklık yuvası bulunmuyor. Kulaklık için şarj yuvasını kullanabiliyorsunuz. Yani telefon şarj yuvasından hem şarj edilebiliyor hem de kulaklık olarak kullanılabiliyor. Bu durum yatak başında telefonunu şarja takıp müzik dinlemeyi ve sosyal medyada gezinmeyi seven bizler için güzel bir yenilik değil. Telefonu hem şarj etmek hem de aynı zamanda müzik dinlemek istiyorsanız yeni tanıtılan kablosuz kulaklıklardan almanız gerekmekte. Bu ise zaten astronomik fiyatlara sahip olan telefonun maliyetini daha da artırıyor.

Yeni renk
Yeni renk olarak eklenen jet siyah rengi ise oldukça güzel. Dikkat çekmek ve kendisini olduğundan daha zengin göstermeye çalışan meraklılar için bu renk iyi bir seçenek olacaktır. Bu rengi tercih etmenin de elbetteki bir maliyeti var. Mesela 32 GB’lık model için simsiyah renk seçeneği yok. Simsiyah renk alabilmek için 128 GB’lık modelden almanız gerekmekte. Yaklaşık 6 ay sonra simsiyah renk seçeneği için 32 GB’lık model de çıkacak.

İki farklı tasarım
Daha önceki modellerin aksine büyük ekranlı olan Plus modelinin farklı bir özelliğe sahip olduğunu görmekteyiz. Arkasında iki kamera var. iPhone satışlarına bakıldığında da insanların Plus modeline yöneldiği görülmekte. Sadece bu küçük değişiklik bile normalde iPhone 7 almayı planlayanların ekstradan 500 lira daha fazla vererek Plus modelini aldığını görmekteyiz.

Apple iPhone 7 Özellikleri:
7.1 mm kalınlık
4.7 inç, 750 x 1334 px, 1 inç başına 326 piksel
Apple iOS 10
4 Çekirdekli işlemci, 2 GB RAM
32 GB / 128 GB / 256 GB dahili hafıza, Hafıza kartı yok
12 MP arka kamera, 7 MP ön kamera, Flaş, 4K video kaydı
Wifi, GPS, Parmak izi okuyucu
250 saat bekleme, 14 saat konuşma

Fiyatı:
Apple iPhone 7 32 GB – 3.249 Lira
Apple iPhone 7 128 GB – 3.649 Lira
Apple iPhone 7 256 GB – 4.049 Lira

Son Güncelleme: 5 Kasım 2016

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir