Asus FonePad Note 6: Pırıl Pırıl Ses – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Asus FonePad Note 6: Pırıl Pırıl Ses

Asus FonePad Note 6: Pırıl pırıl ses

Asus FonePad Note 6: Pırıl Pırıl Ses
ASUS Fonepad Note 6, telefon özelliğine sahip SMS gönderip alabileceğiniz tablet telefon arası cihazlardan biri. Asus’un bu tarz cihazlara verdiği isim zaten FonePad. Cihazı kullanarak hem telefon görüşmeleri gerçekleştirebilir, hem 3G üzerinden internete girebilir hem de SMS, MMS gibi mesajlaşma servislerini kullanabilirsiniz. 6 inç büyüklüğünde ekranı bulunan FonePad Note 6’yı tek elle tutmak mümkün. Fakat tek elle kullanımı biraz zor.

Cihazın isminde yer alan “Note” kelimesi üzerinde bir Stylus kalem olmasından kaynaklanıyor. Kendisine özel not alma uygulamaları ile cihazınızı bir not defteri olarak da kullanabiliyorsunuz. Asus Ponepad Note 6 çok şık bir cihaz. Ön yüzünde bulunan çift hoparlör stereo ses kalitesi sunuyor.

Aslında her tabletin telefon görüşmelerine uyumlu olmasını istiyorum. Çünkü yanınızda hem telefon hem de tablet taşımak zor oluyor. Cihaz ile ister kablosuz kulaklık kullanarak, ister Bluetooth kulaklık ile, ister sesi dışarı vererek isterseniz de kulağınıza dayayarak konuşabilirsiniz.

Cihaz Hakkında Detaylı Bilgi: Asus FonePad Note 6

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir