Bilgisayardan Whatsapp – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Bilgisayardan Whatsapp

Bilgisayardan Whatsapp

Bilgisayardan Whatsapp
Whatsapp mesajlaşma uygulamasını artık telefonunuzu elinize almadan da kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinde yapılan yeni güncelleme ile Whatsapp’ı ister bilgisayarınızdan isterseniz de tabletinizden kullanabilirsiniz. Bilgisayar veya tablet telefonunuzdaki Whatsapp uygulaması ile senkronize olarak tarayıcı üzerinden size mesajlarınızı okumayı ve yanıtlamayı sağlar.

Bilgisayardan Whatsapp Ayarları
Whatsapp’ı bilgisayarınızdan kullanmak istiyorsanız tarayıcıyı açıp web.whatsapp.com adresine giriniz. Ardından telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasını açarak sağ üstteki seçenekler tuşundan “Web Whatsapp” tuşuna basınız. Bilgisayarınızın tarayıcısında çıkan karekodu, telefonunuzun kamerasını kullanarak okutunuz. İşlemler tamam. Artık whatsaap’ı bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.

Tabletten Whatsapp Ayarları
Aynı işlemi hat takılamayan veya Whatsapp uygulamasını ayrıca yüklemek istemediğiniz tabletleriniz için de yapabilirsiniz. Tabletinizdeki tarayıcıdan web.whatsapp.com adresine girerek karşınıza çıkan karekodu, telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasından okutmanız yeterli.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir