BimCell’e Geçmek İçin 5 Neden – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

BimCell’e Geçmek İçin 5 Neden

BimCell'e geçmek için 5 neden

BimCell’e Geçmek İçin 5 Neden
Avea, Vodafone ve Turkcell’in faturalı ve faturasız aboneleri için toplamda yaklaşık 60 tarifesi bulunuyor. Çoğu insanın bu kadar fazla seçeneği detaylı bir şekilde incelemek için ayıracak zamanı yok. Ayrıca tarifeler sürekli değişiyor ve yenileniyor. Kendimize uygun bir tarifeyi seçsek bile kısa süre sonra reklamlarda daha avantajlı yeni bir tarife karşımıza çıkıyor.

İşte BİMCell sizi, hem operatörlerin bu karmaşık ve anlamsız tarifelerinden hem de ucuz gibi gösterilen pahalı fiyatlarından koruyor. İşte BİMCell’i tercih etmeniz için en iyi 5 neden:

1. Fiyatlandırma açık ve net
Bimcell’de sayfalar dolusu tarife ve paket yok. Tek tarife var. Standart tarifede her yöne konuşmanın 6 saniyesi 1 Kuruş. Dakikası 10 Kuruş yapıyor. Üstelik her yöne 1 SMS de 10 Kuruş. Diğer operatörlerde herhangi bir şart olmadan böyle bir avantaj sunulmuyor.

2. Yükleme şartı yok
Hattınızda ne kadar kredi varsa süre sınırlaması olmadan sürekli aynı fiyattan konuşursunuz. Diğer operatörlerdeki gibi 30 günlük sınırlama bulunmamakta.

3. Tüm BİM mağazalarından kredi yükleyebilme
BİM mağazalarının tamamından hattınıza kredi yükleyebilirsiniz. Türkiye’deki BİM mağazası sayısı tüm operatörlerin şube sayısından daha fazla. 3.600’den fazla.

4. Avantajlı Paketler
BİMCell’in standart tarifesinin dışında daha ucuza konuşabileceğiniz bir konuşma paketi de bulunmakta. 12 TL karşılığında her yöne 250 dakika satın alabiliyorsunuz. Bu paketin 30günlük sınırı bulunmakta.

5. Ucuz mobil internet
BİMCell’in internet paketleri de oldukça ucuz. Mesela 1 GB’lık kotalı paket 14.5 TL.

Nasıl BimCell abonesi olurum?
Yeni bir hat alarak Bimcell abonesi olmak için herhangi bir BİM Mağazasına gidebilirsiniz. Numaranızı taşıyarak BİMCell’e geçmek için nüfus cüzdanızın fotokopisi yeterli. Hat kimin üzerine ise onun nüfus cüzdanını götürmeniz gerekiyor. Numaranızı taşımak için yine BİM mağazalarına gitmeniz yeterli.

Bimcell ile ilgili haberler:
BimCell konuşma paketi
BimCell internet paketi
BimCell SMS paketi
Bimcell ikili Paketler
BimCell Üçlü Paket

İlgini çekebilir

6 Responses

 1. bilal dedi ki:

  Peki vodafone den bimcell e geçerken bi ek ücret varmı ?

 2. ferdi dedi ki:

  Ben turcell hatdimi bim cell faturali ya tasimak istiyom

 3. Hüseyin dedi ki:

  Ben BimCell faturasıza geçmek istiyorum.

 4. ramazan dedi ki:

  kimse demiyor niye bimcell. sakın geçmeyin hiç çekmiyor biri sizi aradığında da ulaşılamıyor diyor birde konuşurken telelfon kapanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir