Bood FW-H85B Elektrikli Scooter

Bood FW-H85B Elektrikli Scooter

Kulaklık üzerine ürünlerini bildiğimiz Bood markası FW-H85B kod ismiyle bir elektrikli scooter modelini piyasaya sundu. 300 dolar fiyat etiketiyle yurtdışında satışa sunulan ürünün Türkiye’deki fiyatı tabiki bu kadar ucuz değil. Bood FW-H85B elektrikli scooterın Xiaomi M365’ten bir farkı yok desek yanlış olmaz. Kasa olarak birebir aynı. Üzerindeki küçük ışıklı LED ekranda pilin durumunu ve mevcut hızınızı gösterebiliyor. Mutlaka olması gereken bir zil ve arka stop lambası da mevcut. M365’ten farklı olarak bataryası zayıf. Tam dolu şarjla 15-20 km arası bir menzil sunuyor.

Bood FW-H85B Teknik Özellikler:
Menzil:15 km
Maksimum Hız:25 km/s
Motor Gücü:250 W
Ağırlık:13 kg
Boyutlar:1.050 mm x 440 mm x 1.150 mm
Batarya:7.800 mAh
Şarj Süresi:5 saat
Azami tırmanma eğilimi:%11
Sürüş Modu:Normal, Ekonomik
Hız Sabitleyici:Var
Tekerlekler:Ön ve Arka 8,5 inç şişme lastik
Amortisör:Yok
Fren:Elektrikli ve mekanik fren (Rejeneratif Frenleme)
Sürücü ağırlığı:Maks. 120 kg
Aydınlatma:Ön LED far ve arka stop lambası
Bluetooth:
Renk Seçenekleri:Koyu Gri
Diğer:IP54 Su geçirmezlik sertifikası
Fiyatı:3 bin 600 lira *Son güncelleme: Mart 2022

Bood FW-H85B Galeri:

Etiketler:

“Bood FW-H85B Elektrikli Scooter” hakkında 6 yorum

  1. Ferhat armağan

    Merhaba ben bu üründen aldım. Ön tekerlek 5 kez patladı, arka lastik hiç patlamadı. Sanırım ön tekerlekte elektrik aksamı olduğu için ısınmaya dayalı problem olmaktadır.üretici firma katı lastik taksaydı, pek fazla problem yaşamazdık. İşin kötü tarafı, ülkemizde yedek parça ve yeterli servis bulunmamaktadır.

    1. ısınma ile ilgili bir durum değil hava basıncı ile ilgili havası az olduğu zaman binerseniz iç lastik jant kenarlarına sürtter ve birde hava basıncı az olduğu zaman dikenleri cezbeder bu bisikletler için de geçerli bir durum.belirtmek istedim.

  2. Bood e-rider F500 modelini aldım. Yokuşlarda hayal kırıklığı yaşadım. Düz yollarda ise cok güzel. Mi365 e göre daha gösterisli ve tekerleri dolgu. Maalesef nette incelemesi yok. Hız limiti arttırılabilinirse yokusları çıkar diye düsünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.