Çinlilerden Çift Sim Kartlı HTC One X – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Çinlilerden Çift Sim Kartlı HTC One X

Çin HTC One X

Çinlilerden Çift Sim Kartlı HTC One X
Kopyalama konusunda uzman olan çinliler HTC One X modelinin birebir aynısını yaptılar. Hatta daha da ileriye giderek cihazı çift sim kartla çalışır hale getirdiler. Android 4.0 işletim sistemine sahip olan cihazın fiyatı sadece 345 TL.

Çift sim kart yuvası olan cihaz aynı anda iki hattı da açık olarak tutabiliyor. Android 4.0 işletim sistemi olduğu için Türkçe dil desteği de mevcut. Google Play Store’a girip cihazınıza uygun olan uygulama ve oyunları da indirebiliyorsunuz. Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemcisi bulunan Çinli One X modeli 512 MB RAM ve 4 GB ROM değerlerine sahip. Bu değerlere bakılırsa fiyatına göre çok iyi bir telefon.

2.5 GB dahili hafızası bulunan One X, 64 GB’a kadar hafıza kartı desteği sunuyor. Bunu gerçek One X bile sunmuyordu. 540 x 960 px çözünürlüğünde 4.5 inç kapasitif dokunmatik ekranı, 5 MP kamerası, Wifi, GPS ve FM Radyo cihazın öne çıkan diğer özellikleri arasında. Paket içerisinden iki adet batarya çıkıyor. Batarya konusunda bu kopya cihazlar çok vahim durumda.

Çinlilerden çift sim kartlı HTC One X

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir