Diriliş Ertuğrul Dizisi Zil Sesi – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Diriliş Ertuğrul Dizisi Zil Sesi

dirilis-ertugrul-dizisi-zil-sesi

Diriliş Ertuğrul Dizisi Zil Sesi
Çarşamba günleri saat 20:00’de TRT’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi 13. Yüzyılda geçmektedir. Diriliş Ertuğrul Dizisi mobil zil sesi melodisi. Diriliş Ertuğrul dizisi jenerik müziği dosyasını telefonunuza indirerek zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Zil sesi ücretsizdir. Zil sesi kategorisine bakarak diğer dizilerin zil seslerini de telefonunuza indirebilirsiniz.

İNDİR: Diriliş Ertuğrul Dizisi Zil Sesi (Kısa)

İNDİR: Diriliş Ertuğrul Dizisi Zil Sesi (Uzun)

İNDİR: Diriliş Ertuğrul Dizisi Zil Sesi (Hüzün)

İNDİR: Diriliş Ertuğrul Dizisi Zil Sesi (Aşk)

Zil Sesi ayarları:
İndirdiğiniz zil sesini Android işletim sistemli telefonunuzda zil sesi yapmak için aşağıdaki yollardan birini kullanabilirsiniz:

  • Birinci yol indirdiğiniz dosyayı müzik playerda açtıktan sonra şarkının üzerindeyken Seçenekler – Ayarla – Zil sesi yap yolunu izleyin
  • İkincisi Ayarlar-Ses–Zil Sesleri–Ekle butonuna basarak indirdiğiniz dosyayı seçin
  • Üçüncüsü ise Dosyalar uygulamasından indirdiğiniz müzik dosyasını bularak ilk seçenekteki yolu izleyiniz.

Yukarıda anlatılanlar diğer tüm Android işletim sistemli cihazlarla benzer şekildedir. Kendi telefonunuz için de uygulayabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Dizisi hakkında
Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey’i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon’a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey’den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey’in büyük oğlu Ural’ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey’in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları’nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul’un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.
Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey’i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…

Tüm Zil Seslerini Göster

İlgini çekebilir

2 Responses

  1. Emre dedi ki:

    Memnun olsum

  2. katip dedi ki:

    Tarih kokuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir