En iyi 10 Nokia Lumia 820 Uygulaması – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

En iyi 10 Nokia Lumia 820 Uygulaması

En iyi 10 Nokia Lumia 820 uygulaması

En iyi 10 Nokia Lumia 820 Uygulaması
Aşağıda Windows Phone 8 işletim sistemli telefonunuza mağazadan yüklemeniz gereken en iyi 10 uygulama listelenmiştir. Cihazınızda yüklü gelen uygulamalar ve Nokia Müzik, Nokia Drive gibi temel uygulamalar listeye eklenmemiştir. Windows Phone uygulamaları kategorisindeki diğer uygulamaları da inceleyerek telefonunuzun işlevselliğini artırabilirsiniz.

1. Turkish TV
Bir Türk geliştirici tarafından ücretsiz olarak sunulan uygulamada onlarca Türk televizyonunu canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Bunun yanında uydu kanallarından bazıları, sinema kanalları, çizgi film ve belgesel kanalı da mevcut.

2. Evernote
Evernote bilgisayarınızı, telefonunuzu, tabletinizi ya da interneti kullanarak günlük hayatınızda küçük ya da büyük şeyleri hatırlamayı kolaylaştıran çok gelişmiş bir not alma uygulamasıdır. Evernote ile tüm notlarınıza, web kırpmalarınıza, dosyalarınıza ve görüntülerinize kullandığınız her aygıt ve bilgisayardan ulaşabilirsiniz. İnternette veya gerçek hayatta beğendiğiniz ve heyecan verici bulduğunuz her şeyi bir fotoğraf çekerek, ses kaydı yaparak saklayabilirsiniz.

3. Sleep
Uyumakta zorluk çekenler veya huzurlu bir uykuya hasret olanlar için geliştirilen uygulama sayesinde kamp ateşinin sesinde veya bir dere kenarında uyumak mümkün. Uygulama içerisinde bulunan bir çok farklı ses sayesinde zaman ayarlayarak sesleri dinleyebilirsiniz.

4. PhotoFunia
Çok kaliteli bir efekt uygulaması olan PhotoFunia içerisinde yüzlerce şablon bulunuyor. Çektiğiniz görüntüye farklı kategorilerde listelenmiş efektlerden birini uygulayabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde hayran kalacağınız çok değişik görseller mevcut. Mutlaka indirip bakın.

5. IBB Cep Trafik
İBB Cep Trafik uygulaması ile İstanbul trafiği hakkında detaylı bilgi edinebilir ve onlarca kameraya bağlanarak anlık durum bilgisi alabilirsiniz.

6. User Agent Switcher
Bu uygulama ile internet sitelerine girişte cihazınızın kimliğini belirleyebiliyorsunuz. Mesela bir internet sitesine Windows Phone gibi değil iPad gibi giriş yapabiliyorsunuz. Ya da Crome tarayıcı kullanıyormuş gibi. Uygulama ile cihazınıza şu kimlikleri kazandırabilirsiniz: iPhone, iPad, Android, Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari ve GoogleBot.

7. Yandex.Haritalar
Nokia Haritalar gayet başarılı. Fakat Türkiye sokaklarını yürüyormuş gibi gezmek ve anlık trafik bilgisi almak için için Yandex.Haritalar uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.

8. Connectivity
Connectivity uygulaması uçuş modu, Wifi, Bluetooth, GPS ve 3G internet özelliklerini ana ekrana eklenecek bir kısa yol ile hızlıca açıp kapatmanızı sağlıyor. Bu özelliklere ait kısayolları uygulama sayesinde ana ekranınıza ekleyebiliyor ve tek dokunuşla özelliğin bulunduğu ayar ekranına ulaşabiliyorsunuz.

9. YouTube Downloader
Uygulama sayesinde YouTube’daki videoları cihazınıza indirebiliyorsunuz.

10. Nokia Weather
Nokia’nın geliştirdiği Hava Durumu uygulaması ile konumunuza ait anlık hava durumuna ulaşabiliyorsunuz. Live Tile özelliği bulunan uygulama hava durumunu çok kapsamlı bir şekilde size sunuyor. Mağazadaki en iyi uygulamalardan biri diyebiliriz. Live Tile kutucuğu orta boy iken içinde bulunduğunuz günün hava durumunu, büyük iken ise 3 günlük hava durumunu gösteriyor.

Cihaz Hakkında Detaylı Bilgi: Nokia Lumia 820

İlgini çekebilir

1 Response

  1. mucahit dedi ki:

    Güzel şeyler var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir