Facebook Messenger İşaretleri – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Facebook Messenger İşaretleri

Facebook Messenger

Facebook Messenger İşaretleri
Facebook Messenger uygulamasında mesaj gönderdiğinizde iletinin yanında yer alan işaretlerin anlamları aşağıdaki gibidir.

Facebook Messenger İşaretleri1.İçi boş olan mavi daire, mesajınızın henüz telefonunuzdan çıkmadığını gösterir.
2.Onay işaretli içi beyaz daire mesajınızın telefonunuzdan çıktığını fakat henüz karşı tarafa iletilmediğini gösterir.
3.Onay işaretli içi mavi daire mesajınızın karşı taraftaki kişinin telefonuna gittiğini gösterir. Okudu anlamına gelmez.
4.Daire içindeki kişi resmi mesajlaştığınız kişinin mesajınızı okuduğu anlamına gelir.

Mesaj Durumları:
Eğer gönderdiğiniz mesaj 1. durumda olduğu gibi kalıyorsa internet bağlantınızda sıkıntı var demektir. Mesajınız 2. durumdaki gibi onay işaretli içi beyaz şekilde bekliyorsa karşı tarafın internet bağlantısında sıkıntı var demektir. Mesela interneti kapalı olabilir, bu sebeple gönderdiğiniz mesajı henüz almamıştır. 3. durumda ise karşıdaki kişiye mesaj gelmiştir. Telefonu mesajla ilgili olarak ses çıkarmış, ışık yakmış veya titremiş olabilir. Fakat bu kişi henüz telefonu eline alıp sizin mesajınızı okumamıştır. 4. durumda ise mesajınız karşı taraftaki kişi tarafından okunmuş demektir.

İlgini çekebilir

2 Responses

  1. Mirat dedi ki:

    Başka bir sıkıntım var yardım ederseniz sevinirim
    Şimdi örneğin arkadaş “nasılsın yazıyor ben iyiyim yazınca onun yazdığı nasılsın ben iyiyim yazdıktan sonra yazmiş gibi aşşaği iniyor ne kadar yazsam ben ondan önce yazmişim gibi oluyor ve bu sadece bir kişide oluyor sorun ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir