Fox TV Whatsapp İhbar Hattı – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Fox TV Whatsapp İhbar Hattı

Anketlere Katılın

Fox TV Whatsapp İhbar Hattı
Fox TV Whatsapp İhbar Hattını kullanarak sabah ve akşam haberlerinde yayınlanmasını istediğiniz videoları gönderebilirsiniz. Fox TV Whatsapp İhbar Hattının telefon numarası 0542 370 45 45. Fox TV Whatsapp ihbar hattına gönderdiğiniz video ve resimler özel ekip tarafından kontrol edildikten sonra sabah yayınlanan haber kuşağıda ve akşam ana haber bülteninde paylaşılır.

Fox TV Whatsapp Hattına Nasıl Video Göndereceğim?
Whatsapp üzerinden bir video göndermek için öncelikle numarayı telefon rehberinize kaydediniz. Daha sonra göndermek istediğiniz videoyu bulup “Paylaş” butonuna basınız. Videoyu paylaşabileceğiniz servisler telefonunuzun ekranında görünecektir. Buradan Whatsapp ikonuna tıklayın ve Kişiler sekmesinden Fox TV Whatsapp Hattının numarasını bulup Gönder’e basın. Videonuzun yüklenmesi için biraz bekleyin. İsterseniz haberle ilgili detaylı bilgi de verebilirsiniz.

Fox TV Whatsapp İhbar Hattını kullanarak fotoğraf ve yazı da gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilir

3 Responses

  1. Hayal dedi ki:

    Facebook ta iki gündür malik Vanlı adında biri tarafından paylaşılan ve Facebookbook kullanıcıları tarafından öfke yağmuruna tutulan bir video var .bu videoda insanın kanını donduran bir görüntü mevcut .örğntülerd ki adamın ve bu görüntüyü çeken kişinin acilen yakalanması gerekiyor.küçük bir çocuğun elini ayağını bağlayan bir köpek hortumla çocuğa işkence yapıyor.lütfen bu görüntülere ulaşıp yayınlayın ACİL

  2. Suzan bulut dedi ki:

    Seçmen kabinlerine. Kamera koyulsun
    Ziraa seçmen cebinden çıkardığı kaçak oyları kullanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir