Garanti Bonus Kredi Kartını Alışverişe Açtırma – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Garanti Bonus Kredi Kartını Alışverişe Açtırma

Garanti Bonus Kredi Kartı

Garanti Bonus Kredi Kartını Alışverişe Açtırma
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun kararı gereği bireysel kredi kartlarınız, bu kartlara bağlı ek kartlarınız ve bankamatik kartlarınızla internet üzerinden online alışverişe devam edebilmek için 17 Ağustos 2017 tarihine kadar onay vermeniz gerekmektedir. Bu tarih ekadar onay vermemeniz durumunda kartınız sadece internet üzerinden yapabileceğiniz harcamalara kapatılacaktır. Aşağıdaki mesajı göndererek Garanti Bonus kartlarınız için onay verebilirsiniz.

Onay vermek için
Tüm kartlarınızı internet alışverişlerinde kullanmaya devam edebilmek için telefonunuzun mesaj kısmına TERCIH boşluk ONAY yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazınız. Bu mesajı 3340’a gönderiniz. Böylece bankanıza ait tüm bankamatik ve kredi kartları alışverişe açılmış olacaktır.

Örnek: TERCIH ONAY 123456

Sanal Kartım için de Onay vermem Gerekiyor mu?
Onay mesajını gönderdikten sonra size işleminizle alakalı bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sanal kartlarınız için bu mesajı göndermenize gerek yoktur. Sanal kartın bağlı olduğu kredi kartını alışverişe açtırmanız sanal kartınızı kullanmanız için yeterlidir.

Her Bankanın Onay Mesajı Farklıdır
Yukarıdaki mesaj sadece Garanti Bonus bankamatik ve kredi kartlarını alışverişe açtırma işlemi için kullanılır. Her bankanın onay mesajı farklıdır. Aşağıdaki linklere tıklayarak kendi bankanıza ait onay mesajını görüntüleyebilirsiniz.

Onay Vermezsem Ne Olur?
17 Ağustos 2017 tarihine kadar yukarıdaki mesajı göndermezseniz tüm kredi kartı ve bankamatik kartlarınız e-ticaret alışverişlerine kapatılır. Daha sonra isterseniz bankanızın internet şubesine giriş yaparak veya telefonla müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

Bankalara Göre Onay Mesajları

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir