İş Bankası Maximum Kredi Kartını Alışverişe Açtırma – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

İş Bankası Maximum Kredi Kartını Alışverişe Açtırma

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş Bankası Maximum Kredi Kartını Alışverişe Açtırma
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun kararı nedeniyle 17 Ağustos 2017 tarihinde tüm banka kartları ile kredi kartları internet üzerinden alışverişe kapatılacaktır. Kartlarınızla internet üzerinden alışveriş yapabilmek için bankanıza onay vermeniz gerekmektedir. 17 Ağustos tarihine kadar onay vermezseniz kartlarınızla internetten alışveriş yapamazsınız. Alışverişlerinize kesintisiz olarak devam etmek istiyorsanız aşağıdaki mesajı göndermeniz gerekmektedir.

Onay vermek için
Tüm kartlarınızı internet alışverişlerinde kullanmaya devam edebilmek için akıllı telefonunuzun mesaj kısmına sadece ONAY yazıp 4402’ye göndermeniz gerekmektedir. Böylece bankanıza ait tüm bankamatik ve kredi kartları alışverişe açılmış olacaktır.

Sanal Kartım için de Onay vermem Gerekiyor mu?
Onay mesajını gönderdikten sonra size işleminizle alakalı bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sanal kartlarınız için bu mesajı göndermenize gerek yoktur. Sanal kartın bağlı olduğu kredi kartını alışverişe açtırmanız sanal kartınızı kullanmanız için yeterlidir.

Her Bankanın Onay Mesajı Farklıdır
Yukarıdaki mesaj sadece İş Bankası Maximum bankamatik ve kredi kartlarını alışverişe açtırma işlemi için kullanılır. Her bankanın onay mesajı farklıdır. Aşağıdaki linklere tıklayarak kendi bankanıza ait onay mesajını görüntüleyebilirsiniz.

Onay Vermezsem Ne Olur?
17 Ağustos 2017 tarihine kadar yukarıdaki mesajı göndermezseniz tüm kredi kartı ve bankamatik kartlarınız e-ticaret alışverişlerine kapatılır. Daha sonra isterseniz bankanızın internet şubesine giriş yaparak veya telefonla müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

Bankalara Göre Onay Mesajları

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir