Kafa Topu Oyunu – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Kafa Topu Oyunu

online kafa topu

Kafa Topu Oyunu
Bir Türk firması yapımı olan Online Kafa Topu oyununda seçtiğiniz karakterle karşı kaleye gol atmanız gerekiyor. 2 farklı vuruş tekniği ile birlikte özel güçlerle donatılan karakterinizi kazandığınız altınlarla mağazadan kişiselleştirebiliyorsunuz. Online oynanan oyunda zorluk derecesine göre ligler var. Karşınıza çıkan rakibi 90 saniye içerisinde yenerek puan kazanıyorsunuz. Her hafta yeni bir lig başlıyor ve oyun firması her sezon sonunda dereceye girenlere iPhone, iPad, Playstation vb. hediyeler veriyor.

Oyun gayet eğlenceli
Kafa Topu oyunu çok eğlenceli. Multiplayer oyunlar zaten her zaman çok eğlenceli olur. Telefonunuz bu oyunda zorlanıyor ise Ayarlar menüsüne girerek performans modunu çalıştırırsanız daha iyi oyun oynayabilirsiniz. Telefonu çok yoran bir uygulama değil zaten. Oyunu yaklaşık 2 hafta boyunca oynadık. İlk 1000 içerisinde girip hediye altın kazandık. Bu deneyimleme içerisinde bizi en çok rahatsız eden durum bağlantı kalitesizliği nedeni ile takılan oyun sonrası topun, karakterlerin ve direğin içinden geçerek gol yememiz oldu. Aslında oyunda bu gibi durumlar için bir önlem alınmış. Bağlantı olmadığında oyun bekliyor fakat bağlantı yavaş olduğunda oyun takılarak devam ediyor. Bunun düzeltilmesi gerekli.

İnsanların Kaybetmeye Tahammülü Yok
Oyunda dikkatimizi çeken bir diğer nokta ise insanların tahammülsüz davranışları oldu. Neredeyse gol yiyen herkes yediği golden sonra kendi karakteri ile rakip oyuncuyu dövüyor. Kimsenin kaybetmeye tahammülü yok. Bazı kişiler ise daha maç bitmeden oyundna çıkıyor. Neyseki son güncellemede “oyundan kaçanlar” için güzel bir bildirim mesajı yazılmış.

Birlikte Maç Yapabiliriz
Android ve iPhone modelleri için uyumlu olan Kafa Topu oyununda kullanıcı adını bildiğiniz arkadaşınızı listenize ekleyerek internet üzerinden maç yapabilirsiniz. Lige katılıp maç yaptığınız kişileri de isterseniz arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Benimle maç yapmak isterseniz kullanıcı adım: cellmann

İNDİR: Online Kafa Topu Android

İNDİR: Online Kafa Topu iPhone

İlgini çekebilir

1 Response

  1. emre dedi ki:

    kafa topu çok iyi oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir