Kertenkele Dizisi Zil Sesi – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Kertenkele Dizisi Zil Sesi

Kertenkele Dizisi Zil SesiKertenkele Dizisi Zil Sesi
ATV’de yayınlanan Kertenkele dizisi zil sesi melodisi. Kertenkele dizisi zil sesi 720 KB boyutundadır. Dosyayı telefonunuza indirerek zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Zil sesi ücretsizdir. Zil sesi kategorisine bakarak diğer dizilerin zil seslerini de telefonunuza indirebilirsiniz.

İNDİR: Kertenkele dizisi zil sesi

Dosyayı nasıl indireceğim?
İndirme linkinin üzerine bastığınızda indirme işlemi başlamıyor ise Google Chrome ve Firefox için linkin üzerine sağ tıklayıp Bağlantıyı Farklı Kaydet‘e basınız.
Explorer için linkin üzerine sağ tıklayıp Hedefi Farklı Kaydet’e basınız. Dosya bilgisayarınıza inecektir.

Tüm Zil Seslerini Göster

Kertenkele dizisi hakkında
İlk bölümünden bu yana şikayetler alan Kertenkele dizisi tüm eleştirilere rağmen yayınlanmaya devam ediyor. İmam kıyafetleri ile suç işleyen, bar, pavyon gibi mekanlara giren ve sahtekarlık yapan karakter, müslüman inananlar tarafından ciddi tepkiler almaya devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı da diziyi eleştirmiş ve çekimlere cami yasağı getirmiştir. Buna rağmen çekimler diyanete bağlı olmayan camilerde yapılmaktadır. Dizi senaristleri ilerleyen bölümlerde imam karakterinin doğru yolu bulacağını söylese de imam kıyafetleri üzerindeyken günaha girmesi hiçbir kimse tarafından hoş karşılanmıyor.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir