Kilohedefi.com Üyelik İptali – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Kilohedefi.com Üyelik İptali

Kilohedefi.com Üyelik İptali

Kilohedefi.com Üyelik İptali
KiloHedefi.com sitesi üzerinden abone olduğunuz servisin bedeli aylık 56 liradır. Gün içerisinde gönderilen mesajlarla hedeflediğiniz kiloya ulaşmanız konusunda size öneriler verilir. Fakat aylık 56 liralık ücret bu servisin size sağlayacağı faydanın çok üzerinde bir ücrettir. Servise bir kere abone olduğunuzda iptal mesajı göndermediğiniz taktirde her ay otomatik yenilenir. Aylık 56 liraya operatörünüzün premium tarifelerinden birini kullanarak bu bilgileri ücretsiz olarak alabilirsiniz. Lütfen üye olmadan önce üyelik şartlarını dikkatlice okuyunuz.

KiloHedefi.com Abonelik İptal Mesajı
Aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL DIYET yazarak 7979’a SMS gönderiniz. İnternette rastladığımız bir çok abone abonelik iptal işleminin geciktirildiği yönünde bilgi vermiş. Güvenmediğiniz firmaların sitelerine üye olmayınız.

İlgini çekebilir

25 Responses

 1. Turgut dedi ki:

  Sayın Yetkililer Sözleşmenizi Okuyup onay almadan insanlara basit sorular sorarak sonunda masum bir şifre gönderip her hangi bir açıklama yapmadan şifreyi girin diyorsunuz arkasından da aylık 56 tl lik üyeliğiniz şu tarihinden itibaren başlamıştır diye mesaj gönderiyorsunuz.Bu bir dolandırmadır.Bana bir açıklama yapılsaydı yada sözleşme okutulsaydı ona göre irademi kullanma imkanım olurdu.Kabul eder veya kabul etmezdim.Size 17.07.2015 tarihinde yani aynı gün iptal 127 yazıp 7979 gönderdiğim halde herhangi bir cevap vermediniz.Lütfen bu aboneliği iptal edip tarafıma da bilgi verin.Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

 2. betül dedi ki:

  Bende aynı tuzağa düştüm hemen aramama rağmen benimle dalga geçermiş gibi konuştular ben paramin iade edilmesini istiyorum ücretsiz gibi gösterip dolandırıcılık yapıyorsunuz onca insanın hakkını alıyorsunuz

 3. fuat yacuz dedi ki:

  Evet bende şikayet ediyorum insanları bilgilendirmeden üye yapıyorlar ondan sonrada üyeliği iptal edin diyosun ama etmiyorlar eğer bu ayda üyeliğim iptal edilmezse dava açıyorum bilginiz olsun………….

 4. hümeyra dedi ki:

  eğer üyeliğimi iptal etmezseniz bende dava açıcam

 5. Güngör dedi ki:

  resmen hirsizlik yapiyorsunuz dava etcem uyeligimi iptal edeniz

 6. Emel dedi ki:

  Facebookta tesadüfen girdim ,ücretli olduğu bildirilmeden üye oldum ve ücreti öğrenince anında iptal ettim ve sitenizden herhangi bir hizmet almadım.Size 15.10.2015 yani aynı gün iptal yazıp 7979 gönderdiğim halde herhangi bir cevap vermediniz.Lütfen bu aboneliği iptal edip tarafıma da bilgi verin.Paramın iadesini istiyorum .Aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

 7. didem dedi ki:

  Facebookta tesadüfen girdim ,ücretli olduğu bildirilmeden üye oldum ve ücreti öğrenince anında iptal ettim ve sitenizden herhangi bir hizmet almadım.Size 15.10.2015 yani aynı gün iptal yazıp 7979 gönderdiğim halde herhangi bir cevap vermediniz.Lütfen bu aboneliği iptal edip tarafıma da bilgi verin.Paramın iadesini istiyorum .Aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

  • Didem hanım merhaba, muhatabınız biz değiliz Kilohedefi firmasıdır. Lütfen onlara ulaşıp konuyla ilgili bilgi veriniz. Eğer okuduysanız biz zaten yazımızda bu servisin ücretlendirmesinin ne kadar anlamsız olduğundan bahsediyoruz.

 8. Selma dedi ki:

  Ben farkında olmadım herhangi bir bilgi vermediniz anımda ıptal dıyer yazıp 7979 a gönderdim ıptal oldumu anlamadım sadece gelen mesaj aktif aboneliğiniz bulunmamaktadır yazıyor yNı oyle msj geldı tarafımdan Ücret alınacakmı iptal Olmasını istiyorum aksı takdırde yasal yollara başvuracağım

 9. Ayşe gül dedi ki:

  Kaç kere iplat yazıp gönderdim yeter iptal edin şunu nerden bulaştım bu belaya

 10. Zehra dedi ki:

  Hiç bir şekilde açıklamasız olarak 56 tl kestiniz ve ben hiç bir şekilde diyet raporu gibi bir şey alamadım bu 56tl hattımdan geri alınmasını istiyorum aksi takdirde şikayet edeceğim şimdiden iyi niyetliliğinizi bekliyorum

 11. Zehra dedi ki:

  Ayrıca uyeliğim bulunmadığı halde para kestiler

 12. Gül dedi ki:

  19.12.2015 üye oldum. hemen 2 dakika geçmeden tekrar iptal ettim.nasıl oluyorda hemen iptal ettiğim halde. Benden aylık üçret kesiliyor.hizmetlerinizden faydalanmadım sitenize giriş yapmadım.iptal ettiğim mesaj hala duruyor.hala kesintiler devam ederse hakkınızda bilişim suçlarına ve Tüketici hakem heyetine baş vuracağım.

 13. ozlem dedi ki:

  Yazip gonderdim aktif aboneliginiz bulunmamakta yaziyor iptal oldumu param kesildimi acaba lutfen cevap verin

 14. hatice dedi ki:

  ebnde uye olmusum istemeden sanırım ve simdi üyeliğiniz bulunmamaktadır demelerine ramen faturamdan para kesmişler yardımcı olursanız sevinirim

 15. EMİRHAN dedi ki:

  ben 7979 IPTAL DIYET yazdım aktif aboneliğiniz bulunmamaktadır dedi yani kısaca ben üye değil miyim

 16. Aynuha dedi ki:

  Ben de mesaj attım 7979’a aktif abonelik bulunmamaktadır diye mesaj geldi. Vodafone bayisi bu ay ödeyeceğimi diğer ay ödemeyeceğimi söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir