Kuveyt Türk Kredi Kartını Alışverişe Açtırma – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Kuveyt Türk Kredi Kartını Alışverişe Açtırma

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Kuveyt Türk Kredi Kartını Alışverişe Açtırma
Yasal düzenleme gereği kredi kartınızla online internet alışverişlerine devam edebilmek için 17 Ağustos 2017 tarihine kadar bankanıza onay vermeniz gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar onay vermemeniz durumunda bankamatik ve kredi kartınız internet alışverişlerine kapatılacaktır. Bu mesajı göndererek alışverişlerinize aksama yaşanmadan devam edebilirsiniz.

Onay vermek için
ONAY boşluk INTERNET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kart numaranızın son 4 hanesini yazarak 2848‘e SMS göndermeniz gereklidir.

Örnek: ONAY INTERNET 1234

Sanal Kartım için de Onay vermem Gerekiyor mu?
Mesajı gönderdikten sonra size işlemle alakalı bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sanal kartlarınız için bu mesajı göndermenize gerek yoktur. Sanal kartın bağlı olduğu kredi kartını alışverişe açtırmanız sanal kartınızı kullanmanız için yeterlidir.

Her Bankanın Onay Mesajı Farklıdır
Yukarıdaki mesaj sadece Kuveyt Türk kredi kartını alışverişe açtırma işlemi için kullanılır. Her bankanın onay mesajı farklıdır. Aşağıdaki linklere tıklayarak kendi bankanıza ait onay mesajını görüntüleyebilirsiniz.

Onay Vermezsem Ne Olur?
17 Ağustos 2017 tarihine kadar yukarıdaki mesajı göndermezseniz tüm kredi kartı ve bankamatik kartlarınız e-ticaret alışverişlerine kapatılır. Daha sonra isterseniz bankanızın internet şubesine giriş yaparak veya telefonla müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz.

Bankalara Göre Onay Mesajları

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir