Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı

Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı

Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı

Lime Türkiye Eleman Arıyor. Yakın bir zamanda Türkiye’de faaliyet göstermesi beklenen Lime sessizliğini korumaya devam ediyor. Daha önce Türkiye için eleman ilanına çıkan Lime’ın bu ilanları kapandı. Elektrikli scooter ve bisiklet paylaşım hizmeti için “Operasyon Yöneticisi” ve “Şarj Görevlisi” pozisyonları için eleman arıyordu. Temmuz 2017’de 500 bisikletle Seattle’da faaliyetlerine başlayan Lime daha sonra hızla Avrupa’ya yayıldı. Elektrikli bisiklet, elektrikli scooter ve elektrikli araba paylaşım hizmetleri bulunan Lime’ın Türkiye’de de faaliyet göstermesi bekleniyor.

Üniversite Kampüsleri ve İş Merkezleri

Lime faaliyet gösterdiği şehirlerde genellikle üniversite kampüslerini ve iş merkezlerinin olduğu bölgeleri tercih ediyor. Şehirleri daha temiz, daha verimli ve uygun fiyatlı ulaşım seçenekleriyle güçlendirerek yeni bir alternatif oluşturmayı amaçlıyor. Sabit çalışan personellerin yanında yarı zamanlı elemana da ihtiyaç var. Çalışanlar için özel olarak geliştirilen uygulama üzerinden bataryası boş olan araçları bulup şarj ederek araç başına para alabiliyorsunuz. Öğrenciler ve ek gelir arayan kişiler için ideal bir fırsat. Çalışmak saatleriniz tamamen sizin seçiminize kalmış. Ne zaman isterseniz o zaman çalışabiliyorsunuz. Size verilecek olan görevler sadece şarj dolum değil bazen arızalı ürünü merkeze ulaştırmak bazen de bir noktada biriken araçları şehrin diğer noktalarına dağıtmak da olabiliyor.

Martı Scooter

Etiketler:

“Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı” hakkında 6 yorum

  1. Merhabalar istanbul tarabyada ikamet ediyorum gece martı scootr toplama işinde çalışmak istiyorum bu konuyla ilgili bilgi almam mümkün mü acaba ıyi günler diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir