Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı

Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı

Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı

Lime Türkiye Eleman Arıyor. Çok yakın bir zamanda Türkiye’de de faaliyetlerine başlayacak olan Lime, Türkiye için eleman arıyor. Elektrikli scooter ve bisiklet paylaşım hizmeti için “Operasyon Yöneticisi” ve “Şarj Görevlisi” pozisyonları için eleman ilanını duyurdu. Temmuz 2017’de 500 bisikletle Seattle’da faaliyetlerine başlayan Lime daha sonra hızla Avrupa’ya yayıldı. Elektrikli bisiklet, elektrikli scooter ve elektrikli araba paylaşım hizmetleri bulunan Lime bu yıl sonuna kadar Türkiye’de de faaliyetlerine başlayacak. Türkiye’de elektrikli bisiklet ile elektrikli scooter paylaşım hizmetlerinin sunulması planlanıyor.

Operasyon Müdürü İş İlanı

Lime faaliyet gösterdiği şehirlerde genellikle üniversite kampüslerini ve iş merkezlerinin olduğu bölgeleri tercih ediyor. Şehirleri daha temiz, daha verimli ve uygun fiyatlı ulaşım seçenekleriyle güçlendirerek yeni bir alternatif oluşturmayı amaçlıyor. Operasyon Yöneticisi Lime’ı Türkiye’de temsil edecek ve kurulum aşamasında gerekli olan ihtiyaçların tamamını karşılayabilecek kapasitede biri olmalı. Nereden mezun olduğunun bir önemi yok. Daha önce bir şirkette 4-6 yıl arası finansal veya ticari analist olarak çalışmış olması yeterli. Aynı zamanda şirketi sahiplenen, hizmetin gelişmesi ve müşteri memnuniyeti için stratejik çalışmalar yapan, profesyonel bir ekip kurabilecek tam bir lider aranıyor. Açıkçası ben olmak isterdim 🙂 Düşünsenize yaptığınız işi koca Türkiye’de sadece iki kişi yapıyor. Seçilecek kişi için oldukça farklı bir tecrübe olacak.

Operasyon Müdürü iş başvurusu için TIKLAYINIZ

Şarj Görevlisi İş İlanı

Bunun dışında bir de elektrikli bisikletleri ve e-scooterları şarj etmesi için batarya dolum personelleri de aranıyor. Sabit çalışan personellerin yanında yarı zamanlı elemana da ihtiyaç var. Çalışanlar için özel olarak geliştirilen uygulama üzerinden bataryası boş olan araçları bulup şarj ederek araç başına para alabiliyorsunuz. Öğrenciler ve ek gelir arayan kişiler için ideal bir fırsat. Çalışmak saatleriniz tamamen sizin seçiminize kalmış. Ne zaman isterseniz o zaman çalışabiliyorsunuz. Size verilecek olan görevler sadece şarj dolum değil bazen arızalı ürünü merkeze ulaştırmak bazen de bir noktada biriken araçları şehrin diğer noktalarına dağıtmak da olabiliyor.

Lime Şarj Görevlisi iş başvurusu için TIKLAYINIZ

Etiketler:

“Lime Türkiye Eleman Arıyor İş İlanı” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir