Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter

Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter

Ninebot bey Segway’den yeni bir elektrikli scooter modeli daha. MAX G30 bilinen Segway modellerine göre biraz farklı. Batarya artık direksiyonda değil. 10 inç boyutunda şişme lastiklere sahip olan Ninebot KickScooter MAX G30 iki tekerden de fren yapıyor. Karanlık ortamlarda kendinizi güvende hissedeceğiniz şekilde ön, arka, fren lambaları ve yan/arka reflektörleri ile sizi aydınlatıyor. Elektrikli scooter kullanıcısıysanız harici aydınlatma sistemleri ile daha görünür olmanızı her zaman tavsiye ediyoruz.

Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter Teknik Özellikler:
Menzil:65 km
Maksimum Hız:30 km/s
Motor Gücü:350 W
Ağırlık:21 kg
Boyutlar:1.167 mm × 472 mm × 1.212 mm
Batarya:30.600 mAh
Şarj Süresi:6 saat
Azami tırmanma eğilimi:%20
Sürüş Modu:Ekonomik, Normal, Spor, Yürüme
Hız Sabitleyici:Var
Tekerlekler:Ön ve Arka: 10 inç şişme lastik
Amortisör:Yok
Fren:Elektrikli ve mekanik fren (Rejeneratif Frenleme)
Sürücü ağırlığı:Maks. 100 kg
Aydınlatma:Ön LED far ve arka stop lambası
Bluetooth:Var
Renk Seçenekleri:Koyu Gri
Diğer:IPX5 Su geçirmezlik sertifikası
Fiyatı:9 bin lira

Çift şarj girişi

Bataryanın üzerinde biri hızlı diğeri ise normal olmak üzere iki adet şarj girişi var. Hızlı şarj 5A’ya kadar şarj ünitelerini destekliyor. Paketin içerisinden hızlı şarj cihazı çıkmıyor. Bunu ekstra olarak almanız gerekiyor. Direksiyon üzerinde sürüş hızınızı, Bluetooth bağlantısının aktif olup olmadığını, arıza durumunda işinize yarayacak hata kodlarını, sürüş modunu ve pil seviyesini gösteren renkli bir ekran var. Bir scooter için olmazsa olmaz bilgiler. Scooter önden değil arkadan itişli.

Hız Sabitleme

İnsan kalabalığının yoğun olduğu yerlerde aniden hızlanmak ya da ani dönüşler yapmak birisine çarpmanıza sebep olabilir. Bu gibi riskleri en aza indirmek için hız sabitleyici özellik kullanılıyor. MAX G30’da da saatte 6 km hızla gidebileceğiniz bir sürüş modu var. Böylece yürüme hızında insanların arasında scooter ile dolaşabilirsiniz. Siz yine de dikkatli olun 🙂 IPX5 su geçirmezlik sertifikasına sahip ürünü yağmurlu havalarda kullanabilirsiniz. Ama bu demek değildir ki illaki su birikintilerine girip çıkın, millete su sıçratın. Olabildiğince kuru havalarda kullanmaya çalışın. Elektrikli scooterlar bisikletlere göre daha dengesiz cihazlar.

65 km menzil

Tam dolu batarya ile tam 65 km mesafe yapabiliyor. Bunun kilonuza, yolun durumuna ve hava sıcaklığına bağlı olduğunu unutmayın. Nasıl olsa 65 km gidecek diye otobana çıkıp uzun yol yapmaya kalkmayın, sonra yürüyerek eve dönmek zorunda kalabilirsiniz. Ninebot MAX G30 350 W gücünde arkadan itişli motoru ile saatte 25 km hız yapabiliyor.

GALERİ: Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter

Diğer Segway Ürünleri:

Segway KickScooter ES4
Segway KickScooter ES2
Segway KickScooter ES1

“Ninebot KickScooter MAX G30 Elektrikli Scooter” hakkında 11 yorum

  1. Abdurrahman Salcı

    100 kg üzerine hitap eden, 350 KW’tan daha güçlü, 12 Volt ile şarj olan modelleriniz yok mu? Ayrıca, bataryayı çıkarıp evde şarj edebilir miyim ve yedek pilin fiyatı ne kadar?

  2. En yüksek segment modele niye amortisör koymamışlar çok ilginç. bir türlü anlayamadım, segway’a mail atıp sormayı bile düşünüyorum.

    1. Merhaba, elbette kullanılabilir ama tavsiye edilmez. Yoldaki engeller ve eğimler ürüne uygulayacağınız kuvveti sürekli değiştireceğinden scooterın ömrü kısalacaktır. Yoksa maks. 100 kg yazdığına bakmayın. Çok rahat bir şekilde taşır.

  3. Merhaba, Elektronik scooter almayı kafaya koydum. Birçok model var ve dolayısıyla insan hangisini seçeceğini şaşırıyor. Bu modeli almayı planlıyorum ama süspansiyonun olmaması biraz kafamı kurcalıyor. kilom 100 yaşadığım yer düz ve hiç yükseltisi yok. ev ile iş yerim arası 1 km mesafede. Almışken menzili uzun olsun istediğimden bu modelde yoğunlaştım. Süspansiyonun olmaması yolu çok hissettirip rahatsızlık verir mi ? şuan 8.500 lira civarında bir fiyatı var. Bu parayı hak ediyor mu ? Birde sonradan modifiyeyle süspansiyon eklemek kolaymıdır ? Bana tavsiye edeceğiniz farklı bir cihaz varmıdır ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

    1. Merhaba, asfalt bir yol üzerinde gidecekseniz titreşim sizi rahatsız etmez. Zaten gideceğiniz mesafe çok uzak değil. Sizi rahatlıkla taşır. Bisikletler gibi servis noktaları fazla ve modifikasyon parçaları çok olmadığı için sonradan süspansiyon takmanız şimdilik mümkün değil.

  4. Hız sabitleme yavaş modlami kullanılıyor birde xiaomi m365pro yokuş asagi giderken şarj ediyor diyorlar bunda varmi tskler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir