Segway Ninebot S Hoverboard

Siyah Ninebot S hoverboard

Ninebot S Hoverboard

Klasik hoverboardlardan farklı olarak diz desteğine sahip olan bu küçük yol arkadaşınız Ninebot S tek bir şarj ile 22 km mesafe katedebiliyor. Kontrolü daha kolay. Diz desteği oldukça yumuşak ve hem aracı sürerken hem de taşırken size büyük kolaylık sağlıyor. IP54 sertifikası ile tüm hava koşullarına uyumlu. Elektrikli scooterlara göre daha iyi yol tutuşu bulunan hoverboardlarda denge sağlamak daha kolay. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan Ninebot S 12,8 kg ağırlığında ve saatte 16 km hıza ulaşabiliyor. Sürücü ağırlığı ise 85 kg. Bu bazı kullanıcıları üzecek bir durum. Zaten şişmanlar için ne kıyafet bulunuyor ne de bu tip teknolojik cihazlar.

Ninebot S Teknik Özellikler:
Menzil:22 km
Maksimum Hız:22 km/s
Motor Gücü:350 W x 2
Ağırlık:12,8 kg
Boyutlar:548 mm × 260 mm × 595 mm
Batarya:
Şarj Süresi:3 saat
Azami Tırmanma Açısı:15
Sürüş Modu:Normal
Hız Sabitleyici:Var
Tekerlekler:10,5 inç şişme lastik
Amortisör:Yok
Fren:
Sürücü ağırlığı:Maks. 85 kg
Aydınlatma:Ön ve Arka LED Farlar
Bluetooth:Var
Renk Seçenekleri:Siyah, Beyaz
Diğer:IP54 Su geçirmezlik sertifikası
Fiyatı:5 bin lira *Son güncelleme: 19 Şubat 2020

Uygulama Üzerinden Kontrol

Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama üzerinden cihazın pil durumunu öğrenebilir ve ön-arka ışık renklerini kendinize göre değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinden uzaktan kumandalı araba gibi oynayabilirsiniz. Ninebot S telefonunuzla olan bağlantısını Bluetooth üzerinden sağlıyor. Diz kontrol çubuğu sabit bir uzunlukta. Yükseltip alçaltılamıyor. 10,5 inç şişme lastiklere sahip. Dengeli bir ağırlığa sahip olduğundan dolayı taşıması kolay olacaktır. Fakat kimse böyle bir şeyi elinde taşıma zahmetine katlanmak istemez. Scooterlar şarjı olmadan da gidebilse de hoverboardlar ne yazık ki şarjı olmadan işe yaramıyor. Bu sebeple gezintiye çıkmadan önce uygulama üzerinden pil durumunu mutlaka kontrol ediniz.

Kısa Mesafe için Çok Uygun

Sonuçta yaptığınız yolculuk ayakta ve dikkat gerektiriyor. Mesela eviniz metroya veya metrobüse 20 dakikalık yürüme mesafesindeyse ve sıcakta yürümek sizi çok bunaltıyorsa bu araç sizin için çok ideal. Toplu taşımada bu tür araçlar için herhangi bir yasak bulunmuyor. Durağa kadar elektrikli kaykayınızla gidip daha sonra elinize alarak gideceğiniz yere toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz.

Ninebot S Hoverboard Galeri

Tüm Hoverboard modelleri için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir