. . .

Nokia Lumia Programsız Zil Sesi Yapma

Elektrikli Scooterlar | Mobilbey.net > Haberler > Nokia Lumia Programsız Zil Sesi Yapma

Nokia Lumia programsız zil sesi yapma

Nokia Lumia Programsız Zil Sesi Yapma
Windows Phone işletim sistemli Nokia Lumia telefonunuzda herhangi bir uygulama kullanmadan zil sesi yapmak için telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve telefonunuzun dosya sistemine girin. Ardından zil sesi yapmak istediğiniz şarkıyı Ringtones adlı klasörün içine atınız. Daha sonra Ayarlar > Zil sesleri+Uyarılar > Zil sesi kısmından bu parçayı seçerek zil sesinizi değiştirebilirsiniz. Ringtones klasörüne atılan şarkıları zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Şarkının sadece belli bir kısmını zil sesi olarak kullanma
Şarkının sadece belli bir kısmını zil sesi olarak kullanmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Uygulama sayesinde şarkının istediğiniz bir kısmını kesebilir ve zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Zil sesi yapma uygulaması
Nokia Lumia modellerinde telefonunuzdaki müzikleri zil sesi yapabilmek için mağazadan Nokia Zil Sesi Oluşturma uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama seçtiğiniz şarkının bir kısmını keserek zil sesi olarak kullanmanızı sağlıyor. Uygulamayı kullanarak istediğiniz şarkıların, istediğiniz bir kısmını zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Uygulama ile kestiğiniz şarkılar Zil Sesleri listesinde görünür ve her zaman bu zil sesini kullanabilirsiniz. Kestiğiniz zil sesini başka telefonlarda da kullanmak isterseniz telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Ringtones klasöründe parçayı göreceksiniz.

Zil Sesi Oluşturma Windows Phone uygulaması

“Nokia Lumia Programsız Zil Sesi Yapma” hakkında 9 yorum var

  1. Nokia lumia 620 kullanıyorum ve maalesef ki 2 sorunum var tubidy den müzik indiremiyorum ayrıca tlf zil sesini ayarlayamıyorum ne olur yardımcı olun bana şimdiden çok tşk

    1. İndirdiğiniz müzikleri sadece o program üzerinden dinleyebilirsiniz. Tarayıcıdan müzik indiremezsiniz. Windows Phone işletim sisteminin bu konuda böyle bir hatası var. Yazıda anlattığımız şekilde yaparsanız zil sesini ayarlayabilirsiniz.

  2. ben de 1320 kullanıyorum internetten indirdiğim şarkıları zil sesi yapmak istiyorum fakat zil sesleri yerinden veya müziklerden zil sesi çıkmıyor nokia lumiayayı tavsiye etmiyorum en iyisi android.

  3. ben nokia lumıa 720 kullanıyorum ama istediğim müziği zil sesi yapamıyorum nasıl yapılıyor uğraştım ama beceremedim

  4. ben nokia lumia 1320 kullanıyorum.ben şarkı listemdeki şarkıları zil sesinde kullanamıyorum.rica etsem biri yaza bilirmi acaba

  5. hiç uğraşmayın kardeşim telefonunuza zil sesi yaratıcısı indir indimi gir zilsesi seçi tıkla ordan kes kopyala istediğin gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir