PTTCell İnternet Paketi – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

PTTCell İnternet Paketi

PTTCell İnternet paketi

PTTCell İnternet paketi
250 MB internet Paketi
Haftalık 5 TL karşılığında 250 MB internet paketini alabilirsiniz. Paketi satın almak için ASIMSIZ 250MB yazıp 1788’e SMS gönderiniz. 1 hafta dolmadan 250 MB internetiniz biterse hızınız 1 kbps olur. Yani Whatsapp mesajı alıp göndermeye devam edebilirsiniz. Paket otomatik olarak yenilenmez. Bu paket sadece faturalı hat aboneleri içindir.

1 GB internet Paketi
Faturalı PTTCell aboneleri aylık 10 TL karşılığında 1 GB internet paketi alabiliyor. Faturasız aboneler ise 1 GB internet paketini aylık 14.5 TL’ye alabiliyorlar. Paketi satın almak için faturasız aboneler 1GB yazıp, faturalı aboneler ise 1GB SINIRSIZ yazıp 1788’e SMS göndermeliler. Faturalı abonelerin aldığı 1 GB’lık paket sınırsızdır. 1 GB dolduktan sonra hız düşer fakat internet kesilmez ve ekstradan ücretlendirilmez. Faturasız abonelerde ise böyle bir şey yoktur.

2 GB internet Paketi
Faturalı PTTCell aboneleri aylık 29 TL karşılığında 2 GB internet paketi alabiliyor. 2GB yazıp 1788’e mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz. 2 GB’lık kota aşıldığında hızınız 1kbps değerine düşer ve internet kullanımınız ay sonuna kadar bu şekilde devam eder. Fazladan ücretlendirme yapılmaz.

İnternet kotası biterse ne olacak?
Faturalı abonelerin internet paketi kotasızdır. 1 ay dolmadan belirtilen değeri doldurduğunuz taktirde sadece hızınız düşer. İnternetinizi kullanmaya devam edersiniz. Ay sonunda paketiniz yenilenir ve internet hızınız eski haline döner. Paket iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenir. Faturasız abonelerde sınırsız paket yoktur. Paketinizi aşan kullanımlar ücretlendirilir.

PTTCell İnternet paketi kalan hakkını öğrenme:
Faturalı aboneler internet paketi için kalan kota miktarını *124#‘yi arayarak ücretsiz öğrenebilir.Faturasız aboneler ise INTERNET yazıp 1788’e göndererek kalan haklarını öğrenebilirler.

PTTCell ile ilgili haberler:

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir