Samsung Audio Dock DA-E550 – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Samsung Audio Dock DA-E550

Samsung Audio Dock DA-E550

Dünyanın ilk kablosuz dual dock ses sistemi
Samsung Kablosuz Audio Dock sistemi, dünyanın ilk çok girişli kablosuz ses sistemi olma özelliği taşıyor. Yani bu ses sistemini Samsung Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4 ve Galaxy Note gibi akıllı cihazlarda kullanabildiğiniz gibi iPhone, iPod veya iPad modelleri için de kullanabiliyorsunuz. Galaxy modellerinde kullanmak için Samsung Audio Dock uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Bluetooth 3.0 ve üstün apt-x kodeği ile müzik aktarmak kalite kaybı oluşturmuyor. Samsung Kablosuz Audio Dock, genellikle dosya sıkıştırmalarında gerçekleşen original ses kalitesi kaybı olmadan daha hızlı veri işlenmesine izin verir.

Kablosuz Audio Dock uygulamasını Galaxy cihazlardan müzik dinlemenin yanı sıra çeşitli yararlı işlevsel özelliklere erişim sağlar. Pil seviyesini kontrol edebilir, saatin kaç olduğunu öğrenebilir ve hava raporu, hatta halihazırdaki sıcaklığı alabilirsiniz. Bluetooth etkin Android cihazlar çeşitli müzik koleksiyonlarınızı kolay ve iyi bir biçimde oynatmanızı ve keyif almanızı sağlayan otomatik eşleştirmeden yararlanır. Uygulama aldığınız bir telefon çağrısıyla bağlantı kesildikten sonra müziğin nerede durduğunu da hatırlayacak ve yeniden bağlandığında aynı noktadan devam edecektir.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir