Ninebot by Segway E+

Ninebot by Segway E+

Ninebot by Segway E+

Hoverboard’un Türkçe karşılığı “Uçuç”. Nereden çıktı bu karşılık demeden önce bir hoverboarda binmenizi tavsiye ederim. Ayaklarınızı oynatmadan yürümek kanatlarınız olmadan uçmak gibi bir şey. Bu sebeple Uçuç kelimesi tam da hoverboard kelimesinin karşılığı oluyor. Segway markası bu tür ürünlerin mucidi. Ninebot by Segway E+ tasarımı ve teknik özellikleri ile diğerlerinden ayrılıyor.

Segway E+ Teknik Özellikler: 
Menzil:30 km
Maksimum Hız:23,5 km/s
Motor Gücü:1.750 W x 2
Ağırlık:20 kg
Boyutlar:390 mm x 586 mm x 1.230 mm
Batarya:
Şarj Süresi:5 saat
Azami tırmanma eğilimi:%20
Sürüş Modu:Normal
Hız Sabitleyici:
Tekerlekler:12 inç şişme lastik
Amortisör:Yok
Fren:
Sürücü ağırlığı:Maks. 110 kg
Aydınlatma:Ön ve Arka aydınlatma
Bluetooth:Var
Renk Seçenekleri:Siyah ve Beyaz
Diğer:IP54 Su geçirmezlik sertifikası, Bluetooth
Fiyatı:4 bin lira *Son güncelleme: 19 Şubat 2020

Sökülebilir Gidon Taşımayı Kolaylaştırıyor

Siyah ve Beyaz renk seçenekleri bulunan E+’ın beyaz rengi oldukça hoş. Sökülebilir gidon, cihazı kolayca bir yerden başka bir yere taşımanıza imkan veriyor. Aracınızın bagajına bu şekilde kolayca yerleştirilebiliyor. İnternet üzerinden farklı gidon renkleri satın alıp aracı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden cihazı izinsiz kullanımlara karşı kilitleyebiliyorsunuz. İleri ve geri gitmek için elektrikli scooterlarda olduğu gibi bir gaz ve fren pedalı yok. Bunun yerine öne doğru düşüyormuş gibi yapmanız sizin ileri gitmenizi sağlıyor. Ginder üzerindeki duruşunuz yorulmamanız için önemli. Doğru durmayı başarırsanız ayaklarınız daha az yorulur.

Ninebot by Segway E+ Uzaktan Kumanda ile Kontrol

Bluetooth üzerinden aracınıza bağlanabiliyor ve bir uzaktan kumandalı araba gibi onu yönlendirebiliyorsunuz. Bluetooth mesafesi 10 metre. Çalışmaktan sıkıldığınızda oyalanmak için bu özelliği kullanabilirsiniz 🙂 Kutu içerisinden çıkan uzaktan kumanda bir arabanın anahtarı gibi işlev görüyor. Uzaktan kumanda ile cihazı kilitleyip açabiliyorsunuz. Kutu içerisinden 2 adet uzaktan kumanda çıkıyor. Böylece cihazı kilitleseniz bile anahtarı olan bir başka kişi cihazın kilidini açıp kullanabiliyor. Dahili ekranı ise çok hoş. Pil durumunu, hızınızı güzel bir şekilde gösteriyor. Tırmanma eğimi ve gücü diğer tüm elektrikli araçlara göre daha yüksek. Her iki teker üzerinde de 1750 W gücünde motor bulunuyor. Yine internet üzerinden aracınıza takabileceğiniz küçük bir çanta satın alabilirsiniz. Bu anahtarınızı telefonunuzu taşımanıza yardımcı olacaktır.

Suya ve Toza Dayanıklı Tasarım

Ninebot by Segway E+’ı iç ve dış mekanlarda, kum, çimen veya bozuk zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. IP54 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı. Yağmurlu havalarda kullanabilirsiniz fakat bu kayıp düşme riski nedeniyle pek tavsiye edilmiyor. Zaten yağmurda yürümek varken neden gingera binesiniz ki 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir