Segway ES4 Elektrikli Scooter

Segway KickScooter ES4 Elektrikli Scooter

Segway KickScooter ES4 Elektrikli Scooter

Daha fazla güç ve daha uzun menzil sağlayan harici batarya ile birlikte satılan Ninebot by Segway KickScooter ES4 tasarım olarak ES2 ile aynı. Tek farkı harici bataryası. Bu batarya ona fazladan menzil ve güç kazandırıyor. 2018 yılında iF Tasarım ödülüne layık görülen araç, sahip olduğu batarya ile maksimum 800W güç sağlayabiliyor. Piller aşırı ısınma, kısa devre, aşırı akım ve aşırı şarj korumasına sahip. Teknik özellikleri dışında bir çok özelliği ES2 ile aynı olduğundan yazımızın en altında paylaştığımız ES2 linkine tıklayarak diğer açıklamaları okuyabilirsiniz.

Ninebot by Segway KickScooter ES4 Teknik Özellikler:
Menzil:45 km
Maksimum Hız:30 km/s
Motor Gücü:300 W (Maksimum 800 W)
Ağırlık:14 kg
Boyutlar:1.020 mm × 430 mm × 1.130 mm
Batarya:20.800 mAh
Şarj Süresi:7 saat
Azami tırmanma eğilimi:%15
Sürüş Modu:Normal, Ekonomik, Spor
Hız Sabitleyici:Var
Tekerlekler:Ön: 8 inç Arka: 7.5 inç dolma lastik
Amortisör:Ön ve Arka Amortisörler
Fren:Elektrikli ve mekanik fren (Rejeneratif Frenleme)
Sürücü ağırlığı:Maks. 100 kg
Aydınlatma:Ön LED far ve arka stop lambası
Bluetooth:Var
Renk Seçenekleri:Gümüş Gri ve Koyu Gri
Diğer:IP54 Su geçirmezlik sertifikası
Fiyatı:Bu Ürünün Artık Satışı Yoktur

Harika Tasarım ve Yüksek Teknoloji

Dahili LED ekranı üzerinde hızınızı ve kalan pil durumunu görebilirsiniz. Küçük bir ekran ama çok işe yarıyor. Ön kısımda aydınlatma ve farkedilme için güçlü bir farı bulunuyor. Arka ve çevre aydınlatmaları karanlıkta görünmeniz için çok iyi düşünülmüş. Bu ışıklar tek bir renge sahip değil. Segway mobil uygulaması ile araça bağlanıp ışıkların rengini değiştirebiliyorsunuz. ES4’te hem önde hem de arkada amortisörler mevcuttur. Aynı zamanda hem elektronik hem de mekanik freni bulunmaktadır. Elektrik freni yeniden enerji kazanabilmektedir. Bu enerji pilinizi şarj etmeye yarar. Yani fren yaptığınızda ya da yokuş aşağı inerken aynı zamanda bataryanızı da doldurursunuz.

GALERİ: Segway KickScooter ES4 Elektrikli Scooter

Diğer Segway Ürünleri:

Segway KickScooter ES2
Segway KickScooter ES1

“Segway ES4 Elektrikli Scooter” hakkında 3 yorum

  1. es4 ile g30 arasında kaldım. 97 kiloyum, düz yolda ve yakın mesafelerde kullanacağım. en uzak gideceğim yer 4 kmdir. Kardeşim şuan amerika da eylül ayı gibi gelecek, ona sipariş etmeyi düşünüyorum. Öncelikle bilginiz varsa uçakta taşımak mümkün mü ? alt bagaja kabul ediyorlar mı e-scooterları ? Esas sorum ise amerika da bir alışveriş sitesinde incelediğim de Segway Ninebot MAX G30LP isimli bir ürün var. fakat sizin verdiğiniz özelliklerle aynı değil. Bu farklı bir model mi ? es4 ile max g30lp arasından hangisini tavsiye edersiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

    1. Malesef elektrikli scooterları uçağa kabul etmiyorlar. Marka model aynı olsa da teknik özelliklerde bölgeye göre değişiklikler olabiliyor. Mesela akıllı telefonların bazılarında 5G özelliği oluyor fakat sadece 5G özelliği olan bölgelerde çıkıyor. Bununla birlikte RAM değeri, hafıza kapasitesi, işlemci hızı farklı olan aynı isimli akıllı telefonları sadece belli bölgelerde satışa sunabiliyorlar. Bu durum da elektrikli scooterlar için böyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir