Segway One S2 Hoverboard

Segway One S2 Hoverboard

Hoverboardların yürümeyi zorlaştırdığı aşikar 🙂 Çünkü bağımlılık yapıyor. İnsan var olduğundan beri uçmaya sevdalıdır. Segway One S2 yerdeyken uçabileceğiniz en iyi araçlardan biri. Asfalt üzerinde oldukça hızlı bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Büyük tekeri sizi her türlü yolda rahat ettirir. Tek şarjla yaklaşık 30 km mesafe katedebilirsiniz. 3 saat içerisinde tamamen şarj olur. Bu oldukça iyi bir süre. One S2 su geçirmez özelliğe sahip. İki yanındaki ayak basma yerleri katlanabiliyor.

Segway One S2 Teknik Özellikler:
Menzil:30 km
Maksimum Hız:24 km/s
Motor Gücü:500 W
Ağırlık:11,4 kg
Boyutlar:448 mm × 419 mm × 182 mm
Batarya:18.650 mAh
Şarj Süresi:3 saat
Azami tırmanma eğilimi:%15
Sürüş Modu:Normal
Hız Sabitleyici:
Tekerlekler:14 inç şişme lastik
Amortisör:Yok
Fren:
Sürücü ağırlığı:Maks. 120 kg
Aydınlatma:Çevre Aydınlatması
Bluetooth:Var
Renk Seçenekleri:Gümüş Gri
Diğer:IP54 Su geçirmezlik sertifikası
Fiyatı:6 bin lira *Son güncelleme: 19 Şubat 2020

Segway One S2’yi Sürmesi Kolay mı?

Eğer Gebze-Harem minibüsünde ayakta durmayı başarabiliyorsanız bu cihazı da çok kolay bir şekilde sürebilirsiniz. Kolay taşınabilmesi için cihazın üst kısmında bir tutma yeri var. Elinizde çanta gibi taşıyabiliyorsunuz. Ayak pedallarını açın ve önce bir ayağınızı üzerine basın. Daha sonra diğerini de koyup vücudunuzu dengede tutmaya çalışın. Alıştıktan sonra elinizde market poşetleri varken bile kullanabilirsiniz. Kendinizi öne doğru düşüyormuş gibi yaptığınızda cihaz düşmemeniz için hareket etmeye başlıyor ve bu şekilde ileri gidiyorsunuz. Aynı hareketin tam tersini de fren yaparken kullanıyorsunuz. Sağ ve sol yaparken de o yöne doğru bacaklarınızı kırmanız yeterli. 1-2 dakikalık denemelerden sonra rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Fren konusu zamanla gelişen bir konu. Bazen çarpacak gibi olduğunuzda aracın üzerinden kendinizi atmaya çalışıyorsunuz 🙂

Birbirinden Bağımsız Çift Batarya

Segway One S2’nin sağında ve solunda birbirinden bağımsız çalışabilen iki ayrı batarya bulunmaktadır. Bu bataryalardan birini çıkardığınızda araç çalışmaya devam etmektedir. Ağırlığı azaltarak hızınızı artırmayı planlıyorsanız bunu yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun yardımı ile Bluetooth üzerinden cihaza bağlanabilir ve cihazın durumunu detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz. Ne kadar hız yaptığınızı, pil durumunu ve buna bağlı olarak menzilinizi görüntüleyebilirsiniz. Segway One S2’nin her iki kenarında aydınlatma mevcuttur. Bu da sizin görünürlüğünüzü artırmaktadır.

14 inç Boyutunda Şişme Lastikler

14 inç büyüklüğündeki şişme lastiklere sahip olan One S2’nin kutusundan pompa da çıkıyor. Menzil bilgisi kullanıma bağlı olarak değişebilir. 30 km menzil verisi 75 kg ağırlık, düz yol ve sabit hızda ulaşılan veridir. Hatta hava sıcaklığının 25 derece olduğu bir test ortamında ulaşılan bir mesafedir. Tek şarjla kilonuza ve gittiğiniz yola bağlı olarak 15 km gitme ihtimalinizi de aklınızdan çıkarmayın. Zaten telefonunuzdan pil durumunu istediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca cihazın üzerindeki ışıkların rengini de uygulama üzerinden seçebiliyorsunuz.

GALERİ: Segway One S2 Hoverboard

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir