SMSVitrini Toplu SMS Hizmeti Şikayet – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

SMSVitrini Toplu SMS Hizmeti Şikayet

SMSVitrini Toplu SMS Hizmeti Şikayet

SMSVitrini Toplu SMS Hizmeti Şikayet
SMSVitrini firması toplu sms firmaları arasında en uygun fiyata gönderim yapan bir firma. Satın aldığınız kredilerle size sağlanan numaralara hızlı bir şekilde gönderi yapabiliyorsunuz. Fakat firmanın satış sonrası destek hizmetlerindeki tavrı nedeni ile sürekli bir çalışma ortamı yakalanamıyor. Paket satın aldıktan sonra karşılaştığınız bir soruna çözüm bulma anlamında olabildiğince ilgisiz davranarak sizi hem pişman ediyor hem de bir daha asla bu hizmeti kullanmamanıza neden oluyor.

Müşteri Hizmetleri 3 Gündür Numara Gönderecek
Satın alınan 10.000 kredilik paket karşılığında 11.890 adet numara gönderildi. Excel dökümanı içerisinde gelen numara listesinden tekrar eden satırları çıkardığımızda elimizde 9200 numara kaldı. Bu numaralara gönderi yaptığımızda ise yaklaşık 2000 numaraya da mesaj hiç gitmedi. Bu durum bize, listenin güncel olmadığını ve listeden çıkan kişiler olmasına rağmen bu numaralara SMS gönderilmeye devam edildiğini gösteriyor. Tekrarlı numaralar ve mesajların hiç ulaşmadığı kişiler listeden çıkarıldığında toplamda 7000 kişiye SMS göndermiş oldunuz. Hesabınızda 3000 kredilik mesaj hakkınız var. Firmadan yeni numara talep ettiğinizde çok ilgisiz davranıyorlar. 3 gündür müşteri temsilcileri ile görüşmeler yapıldığı halde ve her seferinde “Gönderiyoruz” dedikleri halde numara gelmedi. Sitem dolu bir mesaj sonrası numaraları göndermek durumunda kaldılar.

SMSVitrini için bir kez daha düşünün
Toplu SMS hizmetinden yararlanmak isteyenlere tavsiye olarak şunları söyleyebilirim. Bu firmanın fiyatları diğerlerine göre uygun. Fakat numara listeleri bize pek sağlıklı gelmedi. Yine de bu hizmeti deneme anlamında kullanabilirsiniz. Fakat uzun süreli iş birlikleri için daha kaliteli firmaları tercih etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir