TeamViewer Android Uygulaması – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

TeamViewer Android Uygulaması

TeamViewer Android UygulamasıTeamViewer Android Uygulaması
TeamViewer uygulaması ile internet bağlantısı olan bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için hem bilgisayarınızda hem de cihazınızda TeamViewer uygulamasının kurulu olması gerekli. Bir TeamViewer hesabı oluşturup hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzda oturum açın. Birden fazla cihazınız varsa onlarda da oturum açabilir ve listeden seçim yapabilirsiniz.

Uygulama ile dosya transferi yapılamıyor. Eğer bilgisayarınızda unuttuğunuz bir dosyayı telefonunuza almak istiyorsanız, 1-2 MB’lık bir dosya ise mail göndererek cihazınıza alabilirsiniz. Daha büyük ise Dropbox veya Google Drive gibi çevirim içi depolama klasörünüze atıp yine bu servislerin Android uygulamalarını kullanarak cihazınıza aktarım yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızın mouseunu parmağınızla kontrol ederek bilgisayarınızdaki tüm özelliklere ulaşabilirsiniz. Kısa süreli seyehatlerde bilgisayarınızı yanınıza almak istemeyebilirsiniz. Ya da telefonunuzun tarayıcısı mutlaka bakmanız gereken bir internet sitesini açamadı veya gecikti. İşte böyle zamanlarda bilgisayarınıza bağlanıp işlemlerinizi halledebilirsiniz. Uygulama ile arkadaşlarınızın id ve şifrelerini alarak onların da bilgisayarlarına bağlanabilirsiniz.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir