Telefon özelliği bulunan tablet: Asus FonePad – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Telefon özelliği bulunan tablet: Asus FonePad

Asus Fonepad

3G ses ve mobil veri ile bir akıllı telefonun tüm özelliklerine ve 7 inç bir tabletin çok yönlülüğüne sahip avuçiçi bilgisayar Fonepad, Android 4.1’li yeni Intel Atom Z2420 işlemciye sahip. Geniş görüş açıları ve çarpıcı bir netlik sağlayan IPS teknolojili canlı bir HD ekran içeren FonePad daha sosyal bir kullanım imkanı sunuyor.

Hem telefon hem tablet
ASUS Fonepad hem bir akıllı telefonun sesli iletişim özelliklerini hem de bir tabletin karşılayabileceği eğlence fırsatlarını önemseyen, ama sadece bir cihaz taşımanın rahatlığını tercih eden insanlar için ideal. Fonepad 340 gr ağırlığı ve 10.4 mm’lik ince profiliyle tek elde rahatça taşınabilen, metalik tasarımlı şık ve kompakt bir tablet. Tam Android uyumlu, en yeni Intel Atom Z2420 işlemcili Fonepad donanımı yükseltilmiş 1080p Full HD video deşifreleme ve dokuz saate kadar pil ömrüyle mükemmel bir performans ve enerji verimliliği dengesine sahip.

Net IPS ekran
7 inç ekran 10-noktalı çoklu dokunmatik özelliğine ve canlı, okunabilir web sayfası metinleri ve son derece detaylı fotoğraflar için 1280 x 800 HD çözünürlüğe sahip. IPS teknolojisi 178 derece geniş görüş açılı canlı renkleri ve açık havada bile parlak ve net görülebilen görüntüleri mümkün kılıyor.

Muhteşem ASUS uygulamaları ve aksesuarları verimliliği artırıyor
ASUS Fonepad pek çok muhteşem ASUS verimlilik uygulamasıyla birlikte geliyor: Çalışan uygulamaların ve çoklu-görevlerin kolay yönetimi için Floating App, elyazısı notlar ve çizimler için SuperNote ve hareket halindeyken, Microsoft Office-uyumlu belge düzenleme için WebStorage Office Online. Fonepad kullanıcıları ayrıca başka cihazlarla veri senkronizasyonu ve paylaşımı yapmak için ömür boyu 5GB’lık ASUS WebStorage sahibi oluyorlar.

Aksesuarlar
Fonepad için iki yeni tercihi aksesuar da var. Hem Fonepad’i koruyan hem de yazarken ve video izlerken ekranı iki farklı konumda destekleyen dört şık renkte VersaSleeve 7 kılıf ile Fonepad için tasarlanmış, ekranı temiz tutan yumuşak bir iç dokuya ve video izlerken ekranı mükemmel açıda tutan dahili bir standa sahip sert kapaktan oluşan Turn Case.

Cihaz Hakkında Detaylı Bilgi: Asus FonePad

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir