Türk Telekom Her Yöne Tarifeleri – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Türk Telekom Her Yöne Tarifeleri

sabit telefon

Türk Telekom Her Yöne Tarifeleri
Sabit telefonunuzu kullanmadığınız halde yüksek fatura bedeli ödediğinizi düşünüyorsanız çözüm olarak her yöne paketlerden birine abone olabilirsiniz. Türk Telekom’da bir çok abone hâlâ STANDART tarifede. Bu tarifede aylık 20 lira sabit ücret bulunmakta. Yani hiç konuşmasanız da 20 lira kesin ödüyorsunuz. Oysaki her yöne tarifelerden birine geçerek 25 lira karşılığında her yöne 500 dakika alabilirsiniz. İşte tarifeler:

Her yöne 500 dakika
Her yöne 500 dakika paketinin aylık ücreti 40 lira. Fakat 12 ay boyunca Türk Telekom aboneliğinizi sonlandırmayacağınıza dair söz verirseniz aylık ücretiniz 25 lira oluyor. Normalde 20 lira aylık sabit ücret ödeyip, konuşmalarınızın her birine ücret ödeyerek aylık 45-50 lira fatura ile karşılaşırken, şimdi ise sadece 25 lira ödeyerek 500 dakika konuşma hakkınız olacak. Üstelik cep telefonları da dahil her yöne aramalarınızda geçerli. Üstelik Akşam 7’ den Sabah 7’ ye şehir içi ve şehirlerarası 3.000 dakika bedava konuşma hakkı tarifenize dahil.

Her yöne 1000 dakika
Her yöne 1000 dakika tarifesinde aylık ücret 60 lira. Fakat 12 ay boyunca Türk Telekom’da kalma sözü vererek aylık 30 liraya aynı paketten yararlanabilirsiniz. Üstelik Akşam 7’ den Sabah 7’ ye şehir içi ve şehirlerarası 3.000 dakika bedava konuşma hakkı tarifenize dahil.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir