Turkcell Facebook Paketi – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Turkcell Facebook Paketi

Turkcell Facebook Paketi

Turkcell Facebook Paketi
Turkcell Facebook Paketi ile m.facebook.com adresini aylık sabit ücret karşılığında sınırsız olarak dolaşabilir, fotoğraflara bakabilirsiniz. Paket ücreti 4 TL’dir.

Paketi nasıl satın alacağım?
Turkcell Facebook Paketini satın almak için FACE yazın 2222‘ye gönderiniz. Gelen onay mesajından sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanırken dikkat
m.facebook.com adresi dışına çıktığınızda ekstra ücretlendirme ile karşılaşırsınız. Mesela arkadaşınızın YouTube’dan kendi Facebook profilinde paylaştıüı bir videoyu bu paket kapsamında izleyemezsiniz. Bu yüzden paylaşılan içeriklerin mutlaka Facebook içerisinde olmasına dikkat ediniz. Ayrıca paket kapsamında 250 MB kotalı bir adil kullanım hakkı vardır. Bu limit dolduğunda internet hızınız 48 KBPS’e düşürülür. Baktığınız resimler ve facebook içine yüklenmiş videoları izlemek kotanızın hızlıca dolmasına neden olur. Hızınız düştüğünde bir resmi açmak için çok fazla bekleyecektir.

Paket iptali
Facebook paketiniz aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece devam eder. Facebook Paketi’ni iptal etmek için IPTAL FACE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli.​

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir