. . .

Turkcell Gizli Numara Engelleme

Elektrikli Scooterlar | Mobilbey.net > Haberler > Turkcell Gizli Numara Engelleme

Turkcell Gizli Numara Engelleme
Gizli numaralardan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz. Eğer Turkcell abonesi iseniz ve gizli numaralardan çağrı almak istemiyorsanız (Turkcell Gizli Numara Engelleme servisi) telefonunuzun arama kısmına *253# yazıp Ara tuşuna basınız. Bu şekilde gizli numaralardan bir daha çağrı almazsınız. Sizi arayanlar “Aradığınız abone Gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir” uyarısını dinler.

Hattınızı gizli numaralardan aranmaya açmak isterseniz
Bu işlemi yaptıktan sonra hattınızı gizli numaralardan çağrı almak için ayarlamak isterseniz #253#‘yi tuşlayıp aramanız gerekiyor. Böylece artık gizli numaralardan çağrı almaya başlarsınız.

Turkcell Gizli Numara Engelleme servisi ücreti:
Gizli Numara Engelleme servisi kullanımı ücretsizdir. Bu ayarı yukarıda anlatıldığı şekilde yaparak ücretsiz bir şekilde kullanırsınız. Ayarlarınızı isterseniz Turkcell Online İşlemler menüsünden de yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı aşağıdaki videoyu izleyerek de görebilirsiniz.

Diğer Operatörler Gizli Numara Engelleme

“Turkcell Gizli Numara Engelleme” hakkında 10 yorum var

  1. benide bi gizli numara aradı alo dedim kısık bi sesle alo dedi kimsiniz dedim MUSTAFA dedi ve bn daha 11 yasındayımm ve evde tekim ama bu *253# numarası ile artık kimse aramıyor çok teşekkğür ederimmm

  2. Turkcellsele tesekkur ederim kizin bir tanesi beni ariyordu bu sayede arayamayacak beni tanidigini ida ediyordu ama bu ona onun gibi sivri zekalilara iyi ders ooldu oda anliyacak bu arada kapak olsun ona

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir