Turkcell Sabit Hat Paketleri – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Turkcell Sabit Hat Paketleri

Turkcell

Turkcell Sabit Hat Paketleri
Turkcell Canım Türkiyem Paketleri ile faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri sabit hatları indirimli arayabiliyor. Paketler tarifeden bağımsız olarak satın alınabiliyor. Yani paketi aldığınızda tarifeniz değişmiyor. Sabit hat yönüne yaptığınız aramalar paket sürenizden düşülüyor.

Canım Türkiyem Paketleri
100 dakika Paketi: Aylık 4.9 TL
250 dakika Paketi: Aylık 9.9 TL

Nasıl satın alacağım
100 dakikalık paket için SABIT100 yazıp, 250 dakikalık paket için SABIT250 yazıp 2222’ye gönderiniz. Hattınızdan düşülecek tutar sonrası paketiniz tanımlanacak ve size bilgi mesajı gönderilecektir. Bu mesaj gelmeden arama yapmayınız.

Paket detayları:

  • Kampanyadan tüm bireysel Faturalı ve Faturasız Turkcell aboneleri, tarifeleri ne olursa olsun yararlanabilir.
  • Paketler iptal edilmediği sürece her ay yenilenir. Paketinizi iptal etmek için IPTAL SABIT100 veya IPTAL SABIT250yazıp 2222’ye gönderiniz. Böylece ay sonuna kadar hakkınızı kullanırsınız ve ay sonunda paketiniz yenilenmez.
  • Paket alımı sonrası hattınızda TL kalmasa bile paketinizi kullanabilirsiniz.

Kalan hak sorgulama
Paketten kalan dakikalarınızı 100 dakikalık paketi alanlar *123*290#‘yi, 250 dakikalık paketi alanlar ise *123*293#’yi arayarak öğrenebilirler.

İlgini çekebilir

2 Responses

  1. ayşe içen dedi ki:

    kontörlü hattımı sabit hatta çevirmek istiyorum. telefonu oğlum kullanıyor. mesaj+kontör+internet paketi olan ancak limit aşımında engellemenin yapılacağı bir paket istiyorum.

  2. Murat dedi ki:

    Normal kontorlerımi yiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir