. . .

Turkcell T50 Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor

Elektrikli Scooterlar | Mobilbey.net > Haberler > Turkcell T50 Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor

Turkcell T50 Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor
Turkcell T50 telefonunuz normalde çalışıyorken kapattınız ve bir daha açılmadı. Telefonun şarjının bittiğini sandınız ve şarja taktınız. Kırmızı renkli şarj ışığı yanıp sönmeye başladı ve telefon yine açılmadı. Telefonun ekranında da pil simgesi çıkmadığı için şarj olup olmadığını da bilemediniz. Aslında normalde telefonunuzun şarjı da vardı. İşte bu gibi bir durum telefonunuzda oluştuysa endişelenmeyin. Bu bazı cihazlarda görülebilen bir durumdur. Yapmanız gereken telefonu şarja takıp beklemek.

Bir süre sonra telefon şarj olmaya başlayacaktır ve açılacaktır. Telefonun bataryasında herhangi bir sorun yoktur. Eğer sorun olsaydı zaten bunu telefon açıkken pil simgesinin üzerinde çıkacak olan çarpı işareti ile belli ederdi. Bu karşılaştığınız durum ani ısı değişimlerinde cihazların kendilerini güvene almak için yaptığı bir kilitlemedir. Cihaz ortamın ısısına döndüğünde açılacaktır.

“Turkcell T50 Kırmızı Işık Yanıp Sönüyor” hakkında 7 yorum var

  1. ben de açıldı. yaklaşık 5 dakika kadar kapalı kaldı. o sırada şarja taktım. kırmızı ışık yanıp sönmeye devam ederken öylece bekleyin arkadaşlar. 2 dakika sonra kendi kendine aktif oldu. bilgi için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir