Turkcell TV Paketi – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Turkcell TV Paketi

Turkcell TV Paketi

Turkcell TV Paketi
Turkcell TV servisini kullanarak yerli ve yabancı toplam 58 kanalı canlı izleyebilir, sadece film yayını yapan SinemaTV Aşk, SinemaTV 1001 ve SinemaTV Aksiyon kanallarını izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizilerin tekrarlarını ve paketler kapsamında yer alan filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca “Kirala İzle” özelliği ile hiçbir pakete abone olmadan en popüler ve HD kalitesindeki yüzlerce filmi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Turkcell TV ile hem bilgisayardan, hem cep telefonunuzdan hem de tabletinizden tv yayınlarını izleyebilirsiniz.

Turkcell TV Paketleri:

  • Başlangıç Paketi 1,9 TL
  • Standart Paket 5,9 TL
  • Sinema Paketi 9,9 TL
  • Turkcell TV +Futbol Paketi : 8 TL
  • SinemaTV Ek Paketi : 7 TL
  • Film : 0,99, 2 ve 4 TL’lik filmler

Turkcell TV Paketi abonelik:
Bilgisayarınızdan izlemek için Turkcell TV internet sitesine girip Üyelik kısmından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzdan ve tablet cihazınızdan Turkcell TV uygulamasını indirip, TV yazıp 7777‘ye göndererek Turkcell TV uygulamasına abone olabilirsiniz.

Turkcell TV Paketi iptal:
Servis aboneliğinizi Turkcell TV web sitesinden ya da cepte/tablette uygulama üzerinde Hesabım bölümünde Paketlerim’den, Online İşlemler, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ve Turkcell İletişim Merkezlerinden iptal edebilirsiniz.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir