Turkcell’lilerin Kafası Rahat değil – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Turkcell’lilerin Kafası Rahat değil

Turkcell'lilerin Kafası Rahat değil

Turkcell’lilerin Kafası Rahat değil
Turkcell’lilerin Kafası Rahat kampanyasına katılmadan önce uyarı niteliğindeki bu yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuyunuz. Çünkü Turkcell’lilerin kafası rahat değil. Kampanyada ay bitmeden 20 TL harcayan abonelere, ay sonuna kadar kullanabilecekleri 20 TL hediye ediliyor. Reklamlarda bize anlatılan bu. Fakat kampanya aynı antibiyotik ilaçları gibi zararı faydasından çok olan bir kampanya. Detaylar kampanya reklamında alttan Yandex.Browser hızında geçen küçük yazılarda saklı.

Bilgileriniz reklam veren firmalarla paylaşılacak
Turkcell’in sitesinden de açıkça okuyabileceğiniz gibi bu kampanyaya katıldığınızda kişisel bilgilerinizin reklam veren diğer firmalarla paylaşılmasına izin vermiş olacaksınız. Yani Turkcell sizin bilgilerinizi isteyen her firmaya satarak para kazanacak. Firmalarda size istediği kadar SMS gönderecek, arayacak ve e-posta atacak.

20 TL’lik kullanıma dahil olmayan harcamalar
Bir konuşma veya mesaj paketi almak, yurtdışını aramak veya mesaj göndermek, 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan arama ve mesajlaşma ücretleri, 20 TL kazanmanız için harcamanız gereken 20 TL’ye dahil edilmiyor. Bunun dışında harcama yapıp 20 TL kazanabilirseniz bravo.

Herkes katılabiliyor mu?
Hayır. Kampanyaya sadece BizBize, Süper, KonuşKazan, Genç ve GençPlus Tarifeli aboneler kayıt olarak katılabiliyor. Bu BizBize tarifesinin konuşma ücretlerini söylemeye bile gerek yok. Turkcell’li olup da bu tarifeyi kullanmak için insanın kafasının güzel olması gerekiyor.

Kazandığım 20 TL’yi ne zamana kadar bitirmem gerek?
Kampanya şu şekilde işliyor. Siz kampanyaya katıldığınızda 30 günlük süre başlıyor. Bu 30 gün dolmadan kendi bakiyenizden 20 TL harcadığınızda hediye 20 TL kazanıyorsunuz. İşte bu hediye 20 TL’yi 30 gün bitmeden kullanmanız gerekli. Diyelim ki 25. günde 20 TL harcama yaptınız ve hediyeniz geldi. 20 TL’lik hediyeyi kullanmak için sadece 5 gününüz var.

Kafanız Rahat mı Turkcell’liler?
Yorumlarınızı bekliyoruz…

İlgini çekebilir

3 Responses

  1. Erdal dedi ki:

    Ama kampanyaya katılırken bize böyle bir şeyden bahsedilmedi. Bize böyle bir bilgi gelmedi.

  2. Sevcan dedi ki:

    Hala anlamayanlar için söyleyeyim. Ne Turkcell ne Avea ne Vodafone. Bir şey almadan bedavaya birşey vermezler.

  3. Elif Bağdatlı dedi ki:

    Haftalardır reklamları çıkıyor. Zaten katılabilecek kişi sayısı çok sınırlı. Herkesin paketi felan var. Normalde 20 TL harcamak çok zor. Kampanya resmen milletin bilgilerini satabilmek üzerine kurulmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir