Urbanears Platan Kulaklık İncelemesi – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Urbanears Platan Kulaklık İncelemesi

urbanears platan kulaklik

Urbanears Platan Kulaklık İncelemesi
İncelemesini yaptığımız kulaklığımız Urbanears markasının Platan modeli. Müzik dinlemeyi seven biri olarak bugüne kadar kullandığım kulaklıklardan beklediğim iki şey oldu. Biri bass konusunda beni şaşırtmalı ikincisi ise kolay taşınabilir olmalı. Kaliteli bir telefondan veya müzik çalardan dinlediğim de kullandığım bazı kulaklıklar bass ihtiyacımı karşıladı. Fakat kolay taşınabilirlik konusunda bazı sıkıntılarım vardı. Bunu da Urbanears Platan ile karşılamış olduk.

Kalite üçlüsünü yakalayın
Kulaklığın ses kalitesi oldukça iyi. Bass çıkışları bazen kulağınızı titretiyor. 3D ses efektleri ile bazen şaşırtıcı derecede sesler alabiliyorsunuz. Müzik kalitenizi artırmak için sadece kulaklığı değiştirmeniz yeterli değil. Kaliteli bir müzik çalar her zaman önemli. Kaliteli kulaklık, kaliteli müzik çalar ve kaliteli parçalar. Bu üçlüyü yakaladğınız anda gerçek bir müzik zevkine ulaşmış olacaksınız.

urbanears platan kulaklık

Dışarıdan gelen sesler
Urbanears Platan kulaklık kulağınızı iyi derecede sarıyor ve dışarıdan gelen sesleri engelliyor. Müzik dinlemeseniz bile, insanların bağırışlarını ve araçların gürültüsünü duymamak için de takmanızı öneririm. Oldukça sık 10 farklı renkt seçeneği mevcut. Kulaklığın kablosu dolaşmaya ve kopmaya karşı dayanıklı. Hafif ve kendi içine doğru kapatılıp sarıldığında oldukça az yer kaplıyor. Kablo kopabilir diyerek hassas davranmanıza gerek yok. Oldukça sağlam bir kablosu var.

urbanears platan kulaklık

İkinci bir kulaklık çıkışı
Kulaklığın kablosu sol kulağınızın üzerinde. Sağ kulaklıkta ise bir kulaklık çıkışı daha var. Böylece kulaklığa bir kulaklık daha bağlayabiliyorsunuz. Böylece yanınızdaki bir kişi ile birlikte aynı müziği dinleyebilirsiniz. Kulaklığın uzunluğu kendi kafanıza göre ayarlanabiliyor. Bu tip kulaklık kullanmayanlar ilk zamanlarda alışana kadar sıkılacaktır. Fakat zamanla kulaklığa alışacaksınız. Kulaklığın yanakları yumuşak deriden. Sıcak havalarda biraz terletiyor. Ama ses kalitesi nedeni ile kulaklığın olumsuz yönlerini görmüyorsunuz.

Müzik kontrol düğmesi
Kulaklığın üzerindeki düğme ile müzik parçalarını başlatabilir, durdurabilir veya iki kere arka arkaya tıklayarak bir sonraki parçaya geçiş yapabilirsiniz. Kontrol kısmı üzerinde yer alan mikrofon ile telefonunuza konuşmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

urbanears platan kulaklık

Teknik Özellikler:
3.5 mm kulaklık
Frekans Aralığı: 20 Hz – 20 kHz
Maximum Güç: 50 mW
Hassaslık: 115 dB
Direnç: 60 ohm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir