Vodafone Cep Nakit Kart – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Vodafone Cep Nakit Kart

Vodafone Cep Nakit Kart

Vodafone Cep Nakit Kart
Vodafone’un PTT ile iş birliği yaptığı Cep Nakit Kartı servisi ile para gönderimi, hattınıza lira yükleme, alışveriş yapma ve para çekme işlemleri gerçekleştirilebilir. Cep Nakit karta önce para yükler sonra da yüklediğiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Para çekme işlemleri PTT şubelerinden, Para Gönderimi, hattınıza kredi yükleme, kartınızın bakiyesini sorgulama ve kart iptal işlemleri 4848 nolu Cep Nakit hattından gerçekleştirilir. Bu numarayı aramak ücretsizdir.

Cep Nakit kart ücreti
Cep nakit kart Visa logolu gerçek bir karttır. Bu kartın ücreti 5 TL’dir. 5 TL vererek karta sahip oluyorsunuz. Yıllık kart ücreti veya üyelik ücreti gibi ekstra ücretler yok. Bir GSM numarasına 3 adet kart tanımlanabilir.

Para Havalesi gönderme
Cep Nakit kartınız varsa, bu karta sahip başka birine 35 TL altı günlük 3 para gönderimi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Diğer tüm para gönderimleri için işlem ücreti 2.5 TL‘dir. Kartınıza gönderilen parayı PTT şubelerindeki ATMlerden herhangi bir ücret ödemeden çekebilirsiniz. Diğer banka şubelerinden çekerken 5 TL sabit ücret ve çekilen tutarın %1’ini ödersiniz. İşlem ücreti alınan para gönderimlerinde gönderim tutarı kadar Vodafone içi dakika abonelerin hattına tanımlanır. Hediye dakikalar 1 hafta geçerlidir.

Gönderim limitleri
Cep Nakit kartla bir yıl içerisinde en fazla 2.000 TL, bir gün içerisinde en fazla 1.000 TL, tek seferde en fazla 250 TL’lik para gönderim işlemi gerçekleşebilir. Cep Nakit kartta anlık en fazla 1.000 TL bakiye bulunabilir. Bir yıl içerisinde en fazla 5.000 TL bakiye yüklenebilir.

Cep Nakit kartınızla tüm işlemlerinizi 4848 Vodafone Cep Nakit Hattı’nı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir