Vodafone Gecikmiş Borç Faizlerini Siliyor – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Vodafone Gecikmiş Borç Faizlerini Siliyor

Vodafone gecikmiş borç faizlerini siliyor

Vodafone Gecikmiş Borç Faizlerini Siliyor
31 Aralık 2011 tarihinden önceki ödenmemiş faturalarınızın faturalandırılmamış gecikme faizi siliniyor. Kampanya kapsamına giren borcunuz olup olmadığını ve nereden ödeme yapabileceğinizi öğrenmek için bireysel aboneyseniz TC Kimlik numaranız, kurumsal aboneyseniz Vergi Kimlik numaranız ve GSM numaranız ile Vodafone’un internet sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

Son katılım 1 Mart
Gecikme Faizi nasıl hesaplanır: Son ödeme tarihinde ödenmemiş faturalarınızın için gecikme faizi tutarı, faturanın ödenme tarihine kadar, 22 Ağustos 2010 tarihi öncesi faturalar için aylık %6, sonrası faturalar için aylık %4 olarak hesaplanmaktadır. Örneğin 12 aydır ödenmemiş 50 TL’lik bir faturanız için 12 ay boyunca aylık %4’ten hesaplanan faiziniz, toplamda yaklaşık 24 TL’dir.

Nasıl ve nereye ödeme yapabilirim?
Borcunuz için yasal takip başlatılmışsa, ödemelerinizi anlaşmalı Vodafone avukatına EFT/havale yaparak veya kredi kartınızla Vodafone Cep Merkezleri’nden yapabilirsiniz. Kredi kartıyla yapılacak ödemelerde taksit uygulanmamaktadır.

İlgini çekebilir

2 Responses

  1. Ümit Yaşar DOĞAN dedi ki:

    Merhaba,

    2012 yılı Temmuz 174.70tl Eylülde 48,90tl Ekimde 81,20 tl olmak üzere 3 tane ödenmemiş faturam bulunmaktadır. bu 3 tane ödenmemiş faturamı 4 taksitte ödemem için yardımcı olabilirmisiniz.

    iş bu yukarıda yazmış olduğum talebim üzerine resmi ve yasal işlem başlatılmadan dönüşüzü muakak bekliyorum

    şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir