. . .

Vodafone Gizli Numara Engelleme

Elektrikli Scooterlar | Mobilbey.net > Haberler > Vodafone Gizli Numara Engelleme

Vodafone Gizli Numara Engelleme

Vodafone Gizli Numara Engelleme
Vodafone abonesi iseniz gizli numaralardan çağrı almak istemiyorsanız GIZLI AC yazıp 7046‘ya mesaj yollayabilirsiniz. Böylece artık gizli numaralardan çağrı almazsınız. Numarasını gizleyerek sizi arayanlar “Aradığınız abone gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmemektedir.” uyarısını dinler.

Hattımı gizli numaradan gelen çağrılara açmak istiyorum
Daha önce aramasını engellediğiniz gizli numaraları açık hale getirmek yani gizli numaralardan çağrı almak istiyorsanız GIZLI KAPAT yazıp 7046‘ya mesaj yollayabilirsiniz. Böylece artık numarasını gizleyerek sizi arayan kişiler herhangi bir uyarı ile karşılaşmazlar ve sizinle görüşebilirler.

Vodafone Gizli Numara Engelleme servisi ücreti:
Bu servisten yararlanmak ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Gizli numaralardan çağrı almaya devam ediyorum
Hattınız gizli numaralara kapalı yapsanız bile analog santrallarden, PBX’lerden ve yurt dışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir. Bu sebeple servisi kullansanız bile bu telefonlardan gizli çağrılar gelmeye devam eder.

Diğer Operatörler Gizli Numra Engelleme Servisleri

“Vodafone Gizli Numara Engelleme” hakkında 14 yorum var

  1. vodafone hattımdan mesaj attım gizli numaralardan çagrı gelmemesi için bizden şifre istedi neden böyle bişey istiyor anlamadık yardımcı olursanız seviniriz

  2. Bende 7046 ya GIZLI AC diye mesaj attım. Yanıt olarak “servis değişikliğiniz gerçekleşmiştir” mesajı geldi. Doğru mudur?

  3. Gizli ac deyip yolladım servis talebiniz gerçekleşti dedi ama halen geliyor arkadaşıma denettirdim olmuyor gelmeye devam ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir