Vodafone Telefonsuz İnternet – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Vodafone Telefonsuz İnternet

Vodafone Telefonsuz İnternet

Vodafone Telefonsuz İnternet
24 ay taahhüt imzalayarak eviniz veya işyeriniz için Vodafone Net sınırsız internet alabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için evinize telefon bağlatmanıza gerek yok. Modem talep etmeniz durumunda internet paket ücretlerine ek olarak modem ücreti de ödersiniz. Şuan başka bir firma ile taahhütünüz devam ediyorsa anlaşmayı bozarak bu kampanyaya katılabilirsiniz. Vodafone, eski firmanızla bitecek anlaşmanızdan doğan zararı 120 liraya kadar karşılıyor.

Vodafone Telefonsuz İnternet Paketleri:
Süpernet ADSL Paketi: 49,9 TL
Hız: 16 Mbps’ye kadar, Adil kullanım kotası: 50 GB

Süpernet Fiber Paketi: 59,9 TL
Hız: 24 Mbps’ye kadar, Adil kullanım kotası: 75 GB

Modem Ücreti:
Kampanya modem hediyeli değildir. Modem talep etmeniz durumunda ADSL modem ücreti ayda 3 TL, fiber modem ücreti ayda 6 TL’dir.

Adil Kullanım Kotası nedir?
Adil kullanım kotanız dolana kadar internetinizi paketinizde belirtilen hızlarda kullanırsınız. Adil kullanım kotası dolduğunda sadece hızınız düşürülür. İnternetiniz kesilmez. Adil kullanım kotası aşıldığında internet hızınız 3 Mbps olacaktır. Adil kullanım kotası sadece indirilen veri değil indirilen ve gönderilen verinin tamamıdır.

Telefonlu seçenek:
Eğer ev telefonu kullanmaya devam etmek istiyorsanız bunun bedeli aylık 10 TL’dir. Ev telefonuyla akşam 7’den sabah 7’ye şehir içi ve şehirlerarası yönleri kapsayan 3.000 dakika hediye edilir. Bu dakikaları her yöne (cep ve sabit dahil) aramalarda kullanabilirsiniz. İsterseniz ek konuşma paketleri alabilirsiniz. 100 dakikalık konuşma paketi 5 TL, 300 dakikalık konuşma paketi ise 10 TL’dir.

Nasıl başvuru yapacağım?
BASVURU yazıp 5420’ye mesaj göndererek yada Vodafone sitesindeki başvuru formunu doldurarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir