Xiaomi Mi 3 Elektrikli Scooter

Xiaomi Mi 3 Elektrikli Scooter

Çift balatalı yeni disk fren sistemi, kolay katlama için geliştirilen yeni mandal yapısı, yeni renk seçenekleri ve yeni ekranı ile Xiaomi Mi 3 Elektrikli Scooter karşınızda. Xiaomi yine önceki modelleri baz alarak teknolojisinde geliştirmeler yapmış ve bunları Mi 3 modelinde uygulamış. İnsanların artık sıkılmaya başladığı kırmızı-gri renk seçeneğinin yanına kirli beyaz/turuncu ile siyah/mavi renk seçenekleri eklenmiş. Scooterın motor gücünde, menzilinde ve hızında bir değişiklik yok. Bir araba serisinin yeni kasası değil de makyajlanmış hali gibi düşünebilirsiniz.

Xiaomi Mi 3 Teknik Özellikler:
Menzil:30 km
Maksimum Hız:25 km/s
Motor Gücü:300 W (Maksimum 600 W)
Ağırlık:13,2 kg
Boyutlar:1.130 mm x 430 mm x 1.180 mm
Batarya:7.650 mAh
Şarj Süresi:5 saat
Azami Tırmanma:%16
Sürüş Modu:Normal, Yaya, Spor
Hız Sabitleyici:Var
Tekerlekler:Ön ve Arka 8,5 inç şişme lastik
Amortisör:Yok
Fren:Elektrikli ve mekanik fren (Rejeneratif Frenleme)
Sürücü ağırlığı:Maks. 100 kg
Aydınlatma:Ön LED far ve arka stop lambası
Bluetooth:Var
Renk Seçenekleri:Beyaz ve Koyu Gri
Diğer:IP54 Su geçirmezlik sertifikası, LED Gösterge
Fiyatı:5 bin lira *Son güncelleme: Ağustos 2021

Maksimum 600W Güç Üreten Öncen Çekişli Motor

Xiaomi Mi 3 maksimum 600W güç üretebilen önden çekişli 300W bir motora sahip. Scooterın motoru performansın artması gerektiği yerlerde güç artırımı yaparak daha konforlu bir sürüş sağlıyor. Maksimum 25 km/s hıza ulaşabiliyor ve %16 eğim tırmanma kapasitesine sahip. 30 km menzili bulunan araç bu değerlere ekonomik modda, 15 km/s sabit hızla, düz yolda, 75 kg yükle, 25°C hava sıcaklığı ve rüzgarsız bir alanda ulaşabiliyor. İşte saymakla bitmeyen bütün bu değişkenler elektrikli scooterların menzilini direkt olarak etkileten çevresel faktörlerdir. Ağırlığınız başta olmak üzere gittiğiniz yolun eğimi menzilinizin teknik verilerde gösterilen menzil değerinden çok aşağıda olmasına neden olabilir.

Yeni Çift Balatalı Fren Sistemi

Kinetik enerji geri kazanım sistemi ile (KERS) frenleme esnasında ve gaz pedalından parmağınızı çektiğinizde enerjiyi geri kazanır ve pilinizi şarj eder. Pil priz kaynaklı şarj edilirken tam dolduğunda otomatik olarak şarjı durduruyor. Yine ilk modelden bu yana standart olarak bulunan 3 farklı sürüş modu bu araçta da mevcut. Yaya modu hızınızı en fazla 5 km/saat ile sınırlıyor. Normal modda bu sınır 15 km iken spor modda 25 km ye kadar çıkabiliyor.

GALERİ: Xiaomi Mi 3 Elektrikli Scooter

Benzer Özelliklere Sahip Diğer Modeller:
Xiaomi Mi Essential
Xiaomi Mi 1S
Xiaomi Mi Pro 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir