Youtube Video indirme Android Uygulaması – Akıllı Telefon Saat Tablet Mobilbey.net

Youtube Video indirme Android Uygulaması

Youtube Video indirme Android UygulamasıYoutube Video indirme Android Uygulaması
TubeMate YouTube Downloader uygulaması ile Youtube ve bir çok video sitesindeki videoları indirebilirsiniz. Videoları indirebilmek için TubeMate uygulamasının içinde yer alan tarayıcıyı kullanmanız gerekiyor. Bu tarayıcı ile indirmek istediğiniz video sayfasını açıp yeşil renkli oka basarak videonun yüklenmiş olan tüm çözünürlüklerini görürsünüz. İstediğiniz boyutu seçerek videoyu cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama ile 1920 x 1080 px çözünürlükteki videoları bile indirmek mümkün.

Uygulamanın arka planda çalışma ve kaldığı yerden devam etme özellikleri bulunuyor. Ayrıca indirme hızını sınırlayabiliyorsunuz. Aynı anda 4 videoyu indirebiliyor. Uygulamayı kullanmadan önce Ayarlar kısmında tercihleri kendinize göre belirleyiniz. Yüksek çözünürlüklü video indirmek istediğinizde uygulama sizden MP3 Video Converter uygulamasını kurmanızı isteyecek. Kurulumu yaptıktan sonra yüksek çözünürlüklü videoları da indirebileceksiniz.

Uygulamayı indir:
TubeMate uygulaması uygulama mağazasında yer almıyor. Bu sebeple aşağıdaki kurulum dosyasını Android cihazınıza indirdikten sonra elle kurulum yapmanız gerekli. Cihazınız mağaza dışından uygulama yüklemeye kapalı ise önce bunu açmanız gerekecek. Uygulama Ücretsiz. Aşağıdaki uygulama dosyası tüm cihazlara uyumludur. Samsung, Sony, LG, HTC veya General Mobile markalı cihazınıza yükleyebilirsiniz. Tablet veya telefon farketmez.

İNDİR: TubeMate YouTube Downloader 2.2.5.633

TIKLA: Google Play Mağazası Dışından Uygulama Yükleme

İlgini çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir